اخبار سیاسی

ساخت کیت های تشخیصی سرولوژی آنتی بادی کرونا در علوم پزشکی تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر علی اکبری ساری در تشریح اقدامات دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در زمینه کرونا ویروس گفت: یکی از کارهای مهم انجام شده ساخت و تولید کیت های سرولوژی اندازه گیری آنتی بادی کرونا با کمک...

16 تیر 1399

خسارت زلزله به قلعه فلک الافلاک لرستان

بر اثر زلزله ظهر امروز که در 16 کیلومتری فیروزآباد رخ داد علاوه بر خسارت جزئی به منازل و سایر اماکن، به قلعه تاریخی فلک الافلاک این میراث ارزشمند دوره ساسانیان در شهر خرم آباد نیز خسارت جزیی وارد شد.

14 تیر 1399

قربانیان کرونا در آمریکا به 70 هزار و 161 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جهان را اعلام می کند، درباره آمریکا نوشت: شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در آمریکا به 70 هزار و 161 نفر افزایش یافت.

13 تیر 1399

عرضه واحدهای سرمایه گذاری موجب کوچک سازی دولت می گردد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اقدام دولت در عرضه واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) آثار پولی و اقتصادی منفی ندارد و موجب مردمی کردن اقتصاد، توزیع ثروت و کوچک سازی دولت است.فرهاد دژپسند شب گذشته در برنامه تبادل نظر ویژه خبری شبکه...

10 تیر 1399

تجارت الکترونیکی زمینه ساز فروش کالای قاچاق نباشد

عبدالرضا رحمانی فضلی تأکید کرد: تجارت الکترونیکی را باید به گونه ای ساماندهی کنیم که امکان فروش کالاهای قاچاق در آن وجود نداشته باشد.

8 تیر 1399

کتاب شبح ویرانی ها - خوان گابریل واسکز

کتاب شبح ویرانی ها نوشته خوان گابریل واسکز با ترجمه سمیه صادقی منتشر شده است. این رمان برنده جایزه های بارگاس یوسا، ایمپک دوبلین، بولیوار و آلفاگوارا بوده است. کتاب شبح ویرانی ها روایت دو ترور مهم در آمریکای جنوبی است. ترور آدم های محبوبی که قصد داشتند...

7 تیر 1399

برهم صالح: شدیدترین بحران را تجربه می کنیم

رئیس جمهوری عراق در سخنانی به صحبت درباره موضوعات مختلف؛ از جمله چالش ها و بحران مالی عراق، روابط با آمریکا و ایران، کرونا، تشکیل دولت کشورش و اخراج نظامیان واشنگتن از این کشور پرداخت.

6 تیر 1399

ترودو: مردم کانادا وحشت زده شده اند

ایسنا نوشت: نخست وزیر کانادا به انتقاد از نژادپرستی در ایالات متحده پرداخت و از شهروندان کشورش خواست تا با وحدت در کنار هم در مقابل انزجار نژادی بایستند. وی گفت: مردم کانادا با وحشت و ترس شاهد ناآرامی ها در ایالات متحده هستند.

1 تیر 1399

موافقت اروپا با ایجاد صندوق اضطراری یک تریلیون یورویی برای جبران اثرات کرونا

رهبران اتحادیه اروپا موافقت نموده اند که صندوق اضطراری یک تریلیون یورویی را برای یاری به بهبود شرایط ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ایجاد نمایند. ارائه جزئیات این صندوق تا تابستان به تأخیر افتاده است.

31 خرداد 1399

تصاویر، نبش قبر در برزیل برای دفن انبوه اجساد قربانیان کرونا

آمار بالای قربانیان کرونا در برزیل بخصوص در بزرگترین شهر این کشور، سائو پائولو، مسئولان را ناچار نموده برای باز کردن فضا به منظور خاکسپاری اجساد به نبش قبر روی بیاورند.

27 خرداد 1399

برای کارهای غیرضروری به واحدهای صنفی مراجعه نکنید

نایب رئیس اتاق اصناف تهران از شهروندان خواست برای کارهای غیرضروری به واحدهای صنفی مراجعه نکنند. وی گفت که در این صورت امکان بازگشایی همه واحدهای صنفی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی وجود دارد.

22 خرداد 1399

خلیفه: سازمان لیگ تکواندو از رشته های دیگر الگوبرداری کند، پرونده لیگ باید بسته شود

سرمربی تیم تکواندوی دانشگاه آزاد گفت: به نظر من با شرایط موجود باید پرونده لیگ را ببندیم تا تیم ها برای فصل جدید برنامه ریزی کنند.

19 خرداد 1399

تأملی بر حاشیه های تغییر مدیریتی در موسسه هنرمندان پیشکسوت

بردیا صدرنوری کارشناس مسائل فرهنگی و هنری در ارتباط با حواشی هفته های اخیر در پی تغییر مدیریت موسسه هنرمندان پیشکسوت و مواضع بعضی از هنرمندان در این زمینه یادداشتی را منتشر کرد.

18 خرداد 1399

فرانسه و کانادا شورای دفاعی مشترک تشکیل می دهند

یک مقام بلندپایه دولت کانادا چهارشنبه شب به خبرگزاری فرانسه گفت: پاریس و اتاوا با تشکیل شورای دفاعی مشترک، روابط نظامی خود را تقویت می نمایند.

17 خرداد 1399

شیک ترین سوئیت دنیا با شیشه های ضدگلوله در هتل گالیای میلان

برای اقامت شخصیت های سیاسی و مهم بسیار مناسب بوده و البته سال جاری نیز انجمن جوایز سفر جهانی ، سوئیت Katara را که در شهر میلان ایتالیا واقع شده است به عنوان شیک ترین سوئیت جهان انتخاب نموده است برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با ما همراه شوید.

15 خرداد 1399

ارزیابی نقاط ضعف مهم ترین اولویت بعد از کنترل کروناست

عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ارزیابی سیستم بهداشت و نقاط ضعف کشور مهم ترین اولویت بعد از کنترل کروناست تا در صورت رویارویی مجدد با این بیماری آمادگی لازم را داشته باشیم.

14 خرداد 1399

السومریه: سرپرست های وزارت خانه های بدون وزیر عراق معین شدند

یک شبکه خبری عراق گزارش داد که نخست وزیر این کشور، سرپرست های وزارت خانه های خارجه، بازرگانی، نفت، مهاجرت، دادگستری و فرهنگ را معرفی کرد.

14 خرداد 1399

هشدار سازمان ملل درباره احتمال حمله بیولوژیکی در بحبوحه همه گیری کرونا

دبیرکل سازمان ملل متحد همه گیری کووید-19 را تهدیدی برای حفظ صلح و امنیت بین الملل دانست و نسبت به احتمال حمله بیولوژیکی هشدار داد.

12 خرداد 1399

همه اعتبارنامه های منتخبین مجلس یازدهم صادر شده است

رئیس ستاد انتخابات کشور با تشریح نقش وزارت کشور در فرایند صدور اعتبارنامه های منتخبین مجلس یازدهم، گفت: کلیه اعتبارنامه ها از سوی فرمانداری های مراکز حوزه های انتخابیه صادر شده است.

8 خرداد 1399

اجرای روف گاردن ، راهنمای مرحله به مرحله ساخت روف گاردن

گسترش زندگی شهری و متعاقبا هجوم مردم به آپارتمان ها، نکات منفی زیادی به دنبال داشته است. یکی از مهم ترین آن ها فاصله دریافت روز افزون انسان ها از طبیعت است. ولی خب باز هم فناوری و پیشرفت در اینجا به یاری ما آمده است تا راه حلی پیدا کنیم. امروزه می توانید...

7 خرداد 1399
تعداد: (283)