اخبار مجلس

پیگیری استقلال اقتصادی سازمان سمپاد در بودجه 99

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان از پیگیری برای تخصیص ردیف بودجه مستقل برای سمپاد در سال 99 اطلاع داد و گفت: مرکز سمپاد طبق مصوبات قانونی باید به سازمان تبدیل گردد و به دنبال استتقلال بودجه آن هستیم. همچنین در تلاشیم تا با...

17 بهمن 1398

جبران کسری درآمد دولت به وسیله بازنگری جامع در قانون مالیاتی ممکن است

روز گذشته لایحه بودجه سال 99 به عنوان سند دخل وخرج کشور در سال آینده، از سوی رئیس جمهور تقدیم مجلس شد. رقم کل این لایحه با رشد 14 درصدی نسبت به بودجه سال 98، به 1988 هزار میلیارد تومان رسیده است.

4 بهمن 1398

واکنش وزارت بهداشت به توقف طرح تحول سلامت

به گزارش خبرنگاران، ایرج حریرچی، در خصوص انتشار اخباری مبنی بر اصلاحیه لایحه بودجه در مجلس در خصوص احتمال حذف طرح تحول سلامت، گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد چرا که وزیر بهداشت، چندین بار رسماً اعلام کرده است که طرح تحول سلامت به خصوص در حوزه های...

8 دی 1398

عملیات ترکیه در شمال سوریه، فرانسه و انگلیس خواهان جلسه شورای امنیت شدند

همزمان با اعلام شروع عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه علیه شبه نظامیان کرد این کشور، آنکارا گفت که شورای امنیت و آمریکا را در جریان این عملیات قرار داده است.

27 مهر 1398

برلین: برگزیتِ بدون توافق به نفع هیچ طرفی نیست

به گزار خبرنگاران به نقل از آناتولی، استفان سایبرت سخنگوی دولت آلمان در سخنانی در برلین خاطرنشان کرد که خروج انگلستان از اتحادیه اروپا همراه با توافق بسیار بهتر از بدون توافق خواهد بود.

4 مهر 1398

جنجال تغییر قانون مهاجرتی کبک در کانادا ، تاثیر لغو پناهندگی بر ویزای خویشاوندان برای سفر به آلمان

مجلس استان کِبِک در کانادا لایحه ای جنجالی را برای کاهش مهاجرت به این منطقه فرانسه زبان در شرق کانادا تصویب نموده است.

26 مرداد 1398

از تصمیم داور بازی شگفت زده شدم، نظرها برای ماندن شفر مثبت است

احمد سعادتمند در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان در لیگ برتر گفت: در دو بازی اخیر خود در آسیا و لیگ برتر سرافراز بیرون آمدیم. بازیکنان و کادر فنی دل هواداران را شاد کردند. استقلال هم به لیگ برگشت و هم به آسیا. امیدوارم...

15 تیر 1398

رد لایحه بودجه، سیگنال منفی به جامعه است

به گزارش خبرنگاران، در جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه مجلس اردشیر نوریان نماینده مردم شهرکرد در موافقت با کلیات لایحه بودجه، گفت: درآمدهای نفتی در بودجه سال 98 به 21 میلیون دلار کاهش یافته، بنابراین وابستگی بودجه به نفت نیز کاهش می یابد.

24 خرداد 1398

انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از انتخاب 15 عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور اطلاع داد.

28 دی 1397

توضیحات مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نظرات ابلاغی هیات عالی نظارت

اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای، در خصوص برخی گمانه زنی ها و برداشت ها پیرامون نظرات ابلاغی هیات عالی نظارت مجمع توضیحاتی ارائه کرد.

24 آذر 1397

برخورد با مفسدان اقتصادی و رانت خواران با قوت دنبال می شود

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر الفت ظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با صنعتگران خراسان رضوی اظهار کرد: قوه قضائیه در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی اقداماتی را به انجام رسانده که حمایت قضائی از سرمایه گذاری مشروع و مبارزه با مفاسد اقتصادی از محورهای...

27 مرداد 1397

لزوم تهیه برنامه مدون در حوزه رسانه

به گزارش خبرنگاران، بعدازظهر پنج شنبه شورای اسلامی شهر و شهرداری رشت طی مراسمی از خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی استان گیلان تجلیل کردند.

27 مرداد 1397