سلامتی و پزشکی

طراحی سامانه آنلاین هوشمند با شرکت نرم افزاری نوژن در دنیای درگیر پاندمی

شیوع پاندمی کرونا، تحولات بسیاری را در سبک زندگی کاربران دنیای آنلاین ایجاد کرد. دنیای دیجیتال از آغاز سال 2020 و به خصوص با آغاز همه گیر شدن ویروس کرونا، درگیر این تحولات سبک زندگی و تطبیق با تقاضاهای جدید در بازار است. صنعت استریمینگ، کسب و کارهای فروشگاهی،...

30 مهر 1399

دو مربی استقلال تست کرونا دادند، نامجومطلق مربی آبی ها در آسیا؟

به گزارش خبرنگاران، با اعلام دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال، از مجید نامجومطلق، بهزاد غلامپور و وریا غفوری روز گذشته (شنبه) در مرکزی مورد تایید تست کرونا گرفته شده است.

29 مهر 1399

با سلام و صلوات تمرین می کنم که مبادا کمانم بشکند

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب مرحله نخست مسابقات تیروکمان گزینشی المپیک که آذرماه سال گذشته در تایلند برگزار گردید و در بخش ریکرو، میلاد وزیری در مرحله رده بندی با غلبه بر هم تیمی خود (امیر پیرعلی) ضمن کسب مدال برنز صاحب سهمیه توکیو هم شد.

27 مهر 1399

حلقه گم شده نظام درمان ، شماره هفتم نشریه دانشجویی سپند منتشر شد

به همت دانشجویان دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند، شماره هفتم نشریه دانشجویی سپند منتشر شد.

25 مهر 1399

لزوم اعتماد به دانشجویان نخبه و فکرهای نو، حمایت وزارت بهداشت از دانشجویان نمونه علوم پزشکی کافی نیست

دانشجوی دکتری تخصصی بیولوژی سلولی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: باید به نخبگان، دانشجویان و فکرهای نو اعتماد کرد تا جایی که حتی اعضای هیئت دولت نیز می توانند از جوانان متعهد، مومن و تحصیل نموده تشکیل شوند.

22 مهر 1399

واکسن کرونای ایرانی آزمون های مرحله حیوانی را سپری نموده است

وزیر جهاد کشاورزی از سپری شدن مرحله آزمایش حیوانی واکسن ضد کرونای موسسه واکسن و سرم سازی رازی و آماده شدن برای فاز اول آزمون بالینی اطلاع داد.

17 مهر 1399

ترامپ عزادار برادر شد

رابرت ترامپ که 12 سال پیش با نخستین همسرش متارکه نموده بود، در ماه مارس سال جاری (اسفند 98) دوباره ازدواج کرد. او فرزندی ندارد.

16 مهر 1399

میوه ای برای رفع تشنگی و کاهش دمای بدن

تمر هندی (Tamarindus indica) درختی گرم سیری از تیرهٔ پروانه داران و زیرخانوادهٔ ارغوانیان است. خاستگاه این گیاه مناطق استوایی قارهٔ آفریقا است. میوهٔ این درخت به صورت لوبیایی درشت و قهوه ای و ترش مزه و مملو از قند است. تمر هندی در بین ساکنان ماداگاسکار درختی مقدس...

15 مهر 1399

استفاده گروه های مخالف ماسک از ترفندهای فعالان ضد واکسن برای تبلیغ اطلاعات غلط در کانادا

در حالیکه هر روز مناطق بیشتری از کشور برای کم کردن گسترش کووید-19 زدن ماسک را اجباری می نمایند، تعدادی از گروه های مخالف ماسک به حامیان ضد واکسن ملحق شده اند و از تکنیک های آن ها برای گسترش اطلاعات غلط و تشدید پیام خود استفاده می نمایند.

15 مهر 1399

منابع غذایی مهم برای پیشگیری از اضطراب

بنابر اعلام موسسه ملی سلامت روان در آمریکا حدود یک سوم از مردم این کشور در دوره ای از زندگی دچار اضطراب طولانی مدت می شوند.

14 مهر 1399

عکسبرداری دوباره از پای هافبک مصدوم پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محسن ربیع خواه شب گذشته مجددا از پای مصدوم خود ام آر آی گرفت تا شرایط پای در گچ این بازیکن تعیین گردد.

12 مهر 1399

رسانه محور توسعه کردستان است

خبرنگاران/کردستان نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز خبرنگار را به فعالان رسانه ای استان کردستان تبریک گفت.

11 مهر 1399

خبرنگاران کلینیک مجازی بازتوانی ریوی بیماران کووید 19 راه اندازی شد

تهران- خبرنگاران- کلینیک مجازی بازتوانی ریوی بیمارستان امام خمینی(ره)، آماده پاسخگویی به نیازهای بیماران کووید 19 است.

7 مهر 1399

حرکت جهاددانشگاهی به سمت خودکفایی کشور است

خبرنگاران/فارس نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر و رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی، حرکت جهاددانشگاهی به سمت خودکفایی کشور دانست و به لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از سوی این نهادانقلابی، تاکید نمود.

5 مهر 1399

فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است اما نیم نگاهی هم به بردن داریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید تیمش در درجه اول به دنبال شکست نخوردن برابر سپاهان است اما برای پیروزی هم کوشش می نماید.

5 مهر 1399

افزایش 5 برابری تعداد بیماران بستری شده کرونایی در ژاپن

تعداد افراد بستری شده در بیمارستان های ژاپن در یک ماه گذشته افزایش قابل توجهی یافته است.

4 مهر 1399

خبرنگاران بزرگترین خدمت به خبرنگاران، پاسخ گو بودن مدیران است

قزوین - خبرنگاران - رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: خبرنگاران استان به دنبال برگزاری یک مراسم و برنامه تقدیر نیستند بلکه جوابگو بودن مدیران توقع و انتظار آنها است و بزرگترین خدمت به این قشر محسوب می گردد.

3 مهر 1399

نگرانی انگلیس درباره موج دوم ویروس کرونا در اروپا

وزیر بهداشت انگلیس نسبت به موج دوم شیوع ویروس کرونا در اروپا به شدت ابراز نگرانی نموده است.

1 مهر 1399

فناوری های نوین خدمات درمانی را متحول می کند

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به این که بسته های فناوری نوپدید 5G خدمات درمانی را متحول می کند، گفت: برنامه این سیستم متضمن ارائه راه حل های فناورانه جدید خصوصا در دوران بحران اپیدمی کروناست.

28 شهریور 1399

خبرنگاران اعتبار گواهی نامه های پیمانکاری کرمان تا مهرماه تمدید شد

کرمان - خبرنگاران - مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به ضرورت فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با کرونا گفت: اعتبار گواهی نامه های پیمانکاری با هدف کاهش مراجعات تا مهرماه سال جاری تمدید شد.

22 شهریور 1399
تعداد: (265)