کاهش هزینه های نگهداشت شهر، بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری

به گزارش دیار سلمان، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان بازدید از منطقه 3 و احصاء موارد و موضوعات مختلف مصوباتی را در حوزه خدمات شهری در این منطقه به تصویب رساند.

کاهش هزینه های نگهداشت شهر، بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در جریان سلسله بازدیدهای هفتگی قرار خدمت علیرضا زاکانی شهردار تهران از منطقه ها مرکز ، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، محمدی، مدیرکل هماهنگی و امور منطقه ها، مدیران عامل سازمان های بوستان ها و پسماند، مدیرکل امور خدمات شهری، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و مدیران این منطقه با حضور در ناحیه 2 منطقه 3 و استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که از طریق سیگارودی، معاون خدمات شهری این منطقه ارائه شد، قرار گرفتند و در ادامه مصوبات خوبی را در این منطقه به تصویب رساندند.

جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این جلسه پس از ارائه گزارش جامع مدیران ارشد این حوزه در خصوص شرایط این منطقه در حوزه خدمات شهری، گفت: برنامه ریزی های لازم برای کاهش هزینه های نگهداشت شهر صورت گیرد و قطعا در این جهت باید از ظرفیت های بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری این منطقه با توجه به نیاز و پتانسیل موجود استفاده شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هدف ما در شهرداری تهران خدمت خالصانه به مردم است، گفت: تمامی معضلات و مسائل باید پس از احصاء به شکل ویژه و کارشناسی شده حل و برطرف شود.

محمدی مدیرکل هماهنگی و امور منطقه ها شهرداری تهران نیز در این جلسه با تاکید بر اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در سطح شهر تهران، گفت: تمامی موضوعات حوزه خدمات شهری پس از بررسی در بودجه دیده می شود.

وی افزود: در طرح تحول نگهداشت شهر باید به موضوعات نو و با اهمیت ورود کنید، ضمن اینکه باید از ظرفیت های موجودی که منجر به اتفاقات خوب در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان می شود استفاده شود.

گفتنی است در این جلسه پس از بحث و بررسی و احصاء مسائل و موضوعات مهم این منطقه و به دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مصوباتی به تصویب رسید.

لازم بذکر است؛ جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیئت همراه از سطح این منطقه بازدید و در جریان مباحث و مسائل این منطقه در حوزه خدمات شهری قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2003

به "کاهش هزینه های نگهداشت شهر، بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش هزینه های نگهداشت شهر، بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید