زیباکلام: بی تفاوتی روحانی ما را شرمسار مردم نموده است

به گزارش دیار سلمان، یک حامی دولت می گوید نمی توانم در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی داده اند، نگاه کنم.

زیباکلام: بی تفاوتی روحانی ما را شرمسار مردم نموده است

به گزارش گروه سیاسی دیار سلمان، نامه نیوز نوشت: لبخند حسن روحانی و گفتن اینکه من هم روز آدینه از قیمت بنزین آگاه شدم واکنش های منفی بسیاری را برانگیخت به نحوی که سرسخت ترین حامیان او مانند نیرو های حزب کارگزاران سازندگی هم به تندی به او انتقاد کردند؛ چنانچه غلامحسین کرباسچی گفت: متأسف و ناامیدم.

صادق زیباکلام، به نامه نیوز گفت: من به عنوان کسی که آرای بسیاری برای آقای روحانی جذب کردم و نزدیک به 3 ماه به این استان و آن استان رفتم تا مردم را تشویق به رأی دادن به او کنم اکنون اذعان می کنم که به این رویه های او انتقاد دارم. او تعهدی به 24 میلیون رأیی که در سال 96 اخذ کرد نداشت. آقای روحانی به عنوان دومین فرد این مملکت کوچک ترین واکنشی بعد از افزایش قیمت بنزین و ناآرامی های اخیر نشان نداد، مگر لبخندزدن و گفتن اینکه من هم آدینه از قیمت بنزین آگاه شدم و این خیلی دردناک است. باور کنید که رویم نمی گردد در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمسار آنهایم. آقای روحانی در این 2 سال و نیم حتی یک کنش سیاسی، مالی، و فرهنگی از خودش نشان نداد و هیچ چیز را تغییر نداد. بعد از افزایش قیمت بنزین روحانی آن قدر بی تفاوت بود که انگار آب از آب تکان نخورده است و اصلا دغدغه هزینه هایی که بر کشور وارد شد را نداشت و این واقعا حیرت انگیز است.

زیباکلام گفت: بی توجهی به افکار عمومی فقط داستان امروز نیست. وقتی او بعد از گذشت 100 روز از ریاست جمهوری اش نخستین سخنانش را با مردم زد و اسمش را گذاشت گزارش 100 روزه نامه ای سرگشاده به او نوشتم و گفتم که آقای روحانی چرا مردم را بچه فرض نموده اید؟ او می توانست نه تن ها در موضوع بنزین که در تمام مسائل به مردم شرح دهد و افکار عمومی را قانع کند یا اگر هم افکار عمومی قانع نمی شدند، دست کم از او به این میزان گلایه مند نمی شدند. در موضوع بنزین استدلال هایی وجود داشت که بحث تخصصی است و بسیاری با آن موافق و بسیاری مخالف آن هستند، اما اینکه از چند مدت پیش از افزایش قیمت به مردم اطلاع رسانی نشد واقعا نشان از این دارد که دولت وظیفه خود نمی داند به مردم شرح دهد. این است کارنامه آقای روحانی!

لازم به ذکر است افراطیون مدعی اصلاحات یاد گرفته اند، با عوام فریبی و گفتن اینکه شرمسار مردم هستیم، از مسئولیت خود شانه خالی نمایند و حال آنکه آن ها مقصر اصلی در به انحراف بردن دولت در حوزه سیاست خارجی و مدیریت مالی هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 720

به "زیباکلام: بی تفاوتی روحانی ما را شرمسار مردم نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباکلام: بی تفاوتی روحانی ما را شرمسار مردم نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید