جلسات غیررسمی هیئت مدیره اتحادیه ناشران، حدس ها برای رئیس

به گزارش دیار سلمان، دو روز پس از انتها انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، منتخبان این انتخابات در بیانیه های خطاب به اعضای صنف به اشاره به اینکه منتخب صنف بودن را افتخار بزرگی برای خود می دانند، عنوان کردند: افتخار می کنیم منتخبی صنفی هستیم که در شرایط ویژه مالی و مسائل بسیاری که با آن دست و پنجه نرم میکند با شوری همراه شعور در پای صندوق رای حاضر شده و منش و سبک مدیریت صنف را خود تعیین می سازد.

جلسات غیررسمی هیئت مدیره اتحادیه ناشران، حدس ها برای رئیس

در بخش دیکری از بیانه این گروه آمده است: بدیهی است مطالبه حداقلی این چنین شعور صنفی، ایجاد وحدت و تعامل حداکثری تمامی اعضای صنف خواهد بود که منتخبین در تحقق آن فارغ از دسته بندیها و گروهبندیها هم پیمان هستند. از امروز هیئت مدیره و بازرس منتخب خود را متعهد میدانند با ایجاد شرایط مساعد فعالیت و مطالبهگری و پیگیری مطالبات تمامی رسته های اتحادیه و حوزه های کاری آن ها در اتحادیه چراغ کسب و کار شان را پر فروغ تر کنند.

این گزارش می افزاید جلسات غیر رسمی هیئت مدیره منتخب اتحادیه دو چند نوبت تاکنون برگزار شده است و جلسه رسمی نیز پس از حضور اعضا در اتاق اصناف و انجام تشریفات اداری برگزار خواهد شد.

در نخستین جلسه رسمی درباره رئیس، نواب رئیس و خزانه دار اتحادیه در دوره جدید بحث و رای گیری خواهد شد.

شنیده های دیار سلمان حاکی از تحتمال زیاد در ابقای اعضای صاحب سمت در دوره قبل در همان سمت در دوره جدید فعالیت اتحادیه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 199

به "جلسات غیررسمی هیئت مدیره اتحادیه ناشران، حدس ها برای رئیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات غیررسمی هیئت مدیره اتحادیه ناشران، حدس ها برای رئیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید