اخبار اقتصادی

خبرنگاران فرماندار تفتان: گوهرکوه قطب مهم تولید پسته سیستان و بلوچستان است

زاهدان- خبرنگاران- فرماندار تفتان سیستان و بلوچستان گفت: بخش زرخیز گوهرکوه این شهرستان با برخورداری از ظرفیت بالای کشاورزی، منابع آبی و خاک حاصلخیز از قطب های مهم تولید محصول راهبردی پسته در استان محسوب می شود.

3 آبان 1399

طرح جهش فراوری دانش بنیان آماده ارائه به صحن مجلس است

به گزارش خبرنگاران، سید محسن دهنوی امروز بعد از ظهر در هجدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترینهای پارک فناوری پردیس که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری برگزار گشت با بیان اینکه زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور دوران تاسیس خود را گذارنده است، اعلام...

3 آبان 1399

کرونا با ثروت ترامپ چه کرد؟

خبرنگاران : شیوع ویروس کرونا باعث شده تا ثروت ترامپ به میزان قابل توجهی کاهش یابد و رتبه وی در میان ثروتمندان آمریکا نیز بیش از 70 پله پایین بیاید.

30 مهر 1399

طراحی سامانه آنلاین هوشمند با شرکت نرم افزاری نوژن در دنیای درگیر پاندمی

شیوع پاندمی کرونا، تحولات بسیاری را در سبک زندگی کاربران دنیای آنلاین ایجاد کرد. دنیای دیجیتال از آغاز سال 2020 و به خصوص با آغاز همه گیر شدن ویروس کرونا، درگیر این تحولات سبک زندگی و تطبیق با تقاضاهای جدید در بازار است. صنعت استریمینگ، کسب و کارهای فروشگاهی،...

30 مهر 1399

لزوم اعتماد به دانشجویان نخبه و فکرهای نو، حمایت وزارت بهداشت از دانشجویان نمونه علوم پزشکی کافی نیست

دانشجوی دکتری تخصصی بیولوژی سلولی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: باید به نخبگان، دانشجویان و فکرهای نو اعتماد کرد تا جایی که حتی اعضای هیئت دولت نیز می توانند از جوانان متعهد، مومن و تحصیل نموده تشکیل شوند.

22 مهر 1399

افزایش تعداد اقامتگاه های بوم گردی مهدی شهر به 24 واحد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهدی شهر گفت: با راه اندازی اقامتگاه بوم گردی حسن خان در روستای سرآور مهدیشهر تعداد اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان به 24 واحد افزایش یافت.

20 مهر 1399

فریب کانال های سیگنال دهی بورس را نخورید

خبرنگاران/کرمانشاه مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه به سهام داران هشدار داد مراقب کانال های سیگنال دهی بورس در فضای مجازی باشند.

18 مهر 1399

واکسن کرونای ایرانی آزمون های مرحله حیوانی را سپری نموده است

وزیر جهاد کشاورزی از سپری شدن مرحله آزمایش حیوانی واکسن ضد کرونای موسسه واکسن و سرم سازی رازی و آماده شدن برای فاز اول آزمون بالینی اطلاع داد.

17 مهر 1399

استفاده گروه های مخالف ماسک از ترفندهای فعالان ضد واکسن برای تبلیغ اطلاعات غلط در کانادا

در حالیکه هر روز مناطق بیشتری از کشور برای کم کردن گسترش کووید-19 زدن ماسک را اجباری می نمایند، تعدادی از گروه های مخالف ماسک به حامیان ضد واکسن ملحق شده اند و از تکنیک های آن ها برای گسترش اطلاعات غلط و تشدید پیام خود استفاده می نمایند.

15 مهر 1399

خبرنگاران مقدمه شکست اسنپ بک

تهران- خبرنگاران- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: آنچه در جلسه شورای امنیت سازمان ملل به ابتکار دولت امریکا رقم خورد، در حکم یک شکست سنگین برای امریکا و دونالد ترامپ و متقابلاً یک موفقیت برای دیپلماسی ایرانی بود چرا که اقدامی که امریکا در پی آن بود یعنی...

14 مهر 1399

پاسخ ریاض به شکایت مقام سابق اطلاعاتی سعودی

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، یک منبع نزدیک به دیوان پادشاهی سعودی گفت: ریاض حاضر است تا پاسخ خود را به شکایت سعد الجبری بدهد. ادعای الجبری، واهی و بدون هیچ ادله ای است.

13 مهر 1399

نظر برژینسکی درباره سودای پامپئو برای ریاست جمهوری

پسر برژینسکی معتقد است پامپئو با فرصت طلبی در اندیشه رسیدن به ریاست جمهوری آمریکاست.

10 مهر 1399

پرونده های مالیاتی قبل از رسیدگی در هیات های مالیاتی توسط نمایندگان اتاق بررسی می شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: با رایزنی های انجام شده از سوی اتاق های بازرگانی، پرونده های مالیاتی 72 ساعت قبل از رسیدگی در هیات های مالیاتی در اختیار نمایندگان اتاق قرار می گیرد تا این افراد بتوانند با مطالعه کافی در هیات های...

9 مهر 1399

مراکز خرید شهر دبی را بیشتر بشناسید

شهر دبی در کشور امارات متحده از شهر های مهم در زمینه تجارت و گردشگری در منطقه خاورمیانه است. دبی دارای مراکز خرید عظیم و همینطور جاذبه های گردشگری بسیار خوبی است که می تواند مسافران را ساعت های زیادی سرگرم سازد. شهر دبی شامل مناطق زیبای ساحلی بوده و در...

8 مهر 1399

نقش بورس در جهش قیمت ها

خبرنگاران:تیمور رحمانی اقتصاددان در پست اینستاگرامی چهار عامل را دلیل جهش قیمت ها در سه ماه اخیر دانست.

2 مهر 1399

رمزگشایی از اظهارات جدید ترامپ؛ هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا یک تصویر پادآرمانشهر از آنچه آمریکای جو بایدن خواهد بود، ترسیم کرده و تاکید دارد چنانچه این معاون سابق باراک اوباما در نوامبر پیروز رقابت کاخ سفید شود، جرم و هرج و مرج در جوامع تاخت و تاز می کنند.

30 شهریور 1399

مسائل مستاجران برای اخذ تسهیلات ودیعه مسکن

یک کارشناس مسکن، گفت: عملکرد وزارت راه و شهرسازی در زمینه اعطای تسهیلات ودیعه مسکن و تفاوت بین عمل و گفتار متولیان این طرح، زمینه از بین رفتن سرمایه اجتماعی را مهیا نموده و این تفاوت بین عمل و گفتار به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

26 شهریور 1399

فراخوان طراحی پوستر روز ملی صادرات سال 1399

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به عنوان متولی برگزاری مراسم روز ملی صادرات، با صدور فراخوان طراحی پوستر این مراسم، از همه طراحان علاقه مند دعوت کرد با ارسال آثار خود در رشته طراحی پوستر با موضوع روز ملی صادرات و با شعار محوری همایش توسعه...

24 شهریور 1399

خبرنگاران اعتبار گواهی نامه های پیمانکاری کرمان تا مهرماه تمدید شد

کرمان - خبرنگاران - مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به ضرورت فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با کرونا گفت: اعتبار گواهی نامه های پیمانکاری با هدف کاهش مراجعات تا مهرماه سال جاری تمدید شد.

22 شهریور 1399

پلیس امنیت مالی: گرانی کاذب نداشتیم

خبرنگاران : رئیس پلیس امنیت مالی گفت:تمام کوشش ما بر این بود در این بازه زمانی از گرانی اقلام مورد احتیاج مردم جلوگیری گردد که بحمداله نتیجه مطلوبی به دست آوردیم و در سه ماهه امسال هیچگونه گرانی کاذب نداشتیم.

20 شهریور 1399
تعداد: (371)