اخبار اقتصادی

تفاهمنامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی با خبرنگاران

به نقل از صندوق بیمه اجتماعی؛ صندوق بیمه اجتماعی به منظور پایداری روستاها و توسعه کسب و کارهای بومی و محلی با خبرنگاران تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

4 بهمن 1400

تفاوت ها و شباهت های روشنفکران و روانکاوان از دیدگاه ژاک لاکان

به گزارش خبرنگاران کتاب در حجمی کم اسباب دیدار دو متفکر به نام های آلن بدیو و الیزابت رودینسکو را فراهم می نماید که دوستی مشترک طولانی ای داشته اند و به یک مقدار با اندیشه و میراث روانکاو فرانسوی ژاک لاکان پیوند داشته اند. وجه اشتراک این دو علاقه به تراژدی...

30 دی 1400

هواوی گوشی تاشوی P50 Pocket را 2 دی معرفی می کند

هواوی قرار است که از عضو تازه خانواده P50، با نام P50 Pocket که یک گوشی تاشو است در تاریخ 23 دسامبر (2 دی ماه) رونمایی کند. اکنون بخش هایی از طراحی تاشوی این گوشی در صفحه هواوی در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده است. گوشی هوشمند تاشوی P50 Pocket هواوی دارای روکش کریستالی...

28 دی 1400

درباره بازار مظفریه تبریز چه می دانید؟

اگر گذرتان به تبریز افتاده باشد، حتما به بازار قدیم آن سر زده اید. میان آن همه دالان و راسته، بازار مظفریه تبریز از بقیه معروف تر است. این تیمچه را به فرش هایش می شناسند، اما اگر خریدار هم نباشید، تماشای فرش ها هم می تواند کافی باشد.

23 دی 1400

لزوم تقویت و توسعه کسب و کارهای حوزه ICT

خبرنگاران/زنجان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: تقویت و توسعه کسب و کارهای حوزه ICT یکی از دغدغه های بسیار مهم و اساسی در این حوزه است .

22 دی 1400

مقاله: خروج خودروهای بالای 2500 سی سی از کیش آزاد شد

ایمانی نسب اضافه کرد: پیش تر خروج خودروهای بالای 2500 سی سی دارای پلاک منطقه آزاد کیش از محدوده قانونی تردد این خودروها ممنوع بود.

22 دی 1400

اعلام فهرست نو مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهر اهواز

خبرنگاران/خوزستان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز فهرست مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر اهواز را بیان کرد.

21 دی 1400

وام مسکن به جیب کدام نهاد می رود؟

به گزارش خبرنگاران، شهرداری تهران سال جاری عوارض ساخت و ساز شهری را حدود 70 درصد افزایش داد و به این ترتیب میانگین عوارض ساخت و ساز هر مترمربع مسکن در تهران به حدود یک میلیون تومان رسید. این موضوع در حالی رخ می دهد که نرخ عوارض ساخت و ساز مسکن در بعضی منطقه...

20 دی 1400

اولین گوشی با 18 گیگابایت رم و 1 ترابایت حافظه داخلی

روز پنجشنبه 25 نوامبر (4 آذر ماه) شرکت چینی ZTE به طور رسمی از گوشی شاخص Axon 30 Ultra Aerospace Edition رونمایی کرد که مهمترین ویژگی آن برخورداری از 18 گیگابایت رم و یک ترابایت حافظه ذخیره سازی داخلی است که بالاترین پیکربندی در میان تمام گوشی های هوشمند دنیا محسوب می گردد.

13 دی 1400

کاهش هزینه های نگهداشت شهر، بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان بازدید از منطقه 3 و احصاء موارد و موضوعات مختلف مصوباتی را در حوزه خدمات شهری در این منطقه به تصویب رساند.

6 دی 1400

تور دبی ارزان: ولیعهد امارات چهارشنبه در ترکیه

ولیعهد ابوظبی روز چهارشنبه در ترکیه با رئیس جمهور این کشور ملاقات و گفت وگو می نماید.

4 دی 1400

ممنوعیت حمل و نقل بتن ریزی در روز برداشته شد ، ناوگان حمل و نقل بتن فرسوده است

به گزارش خبرنگاران، اخیرا تبلیغاتی در سطح شهر دیده می گردد که بتن ریزی در روز انجام می گردد. این در حالی است که گفته می شد بتن ریزی در روز ممنوع است. حالا رئیس کانون سراسری انجمن صنفی بتن آماده و قطعات بتنی از برداشته شدن این ممنوعیت خبر می دهد.

30 آذر 1400

چهره های تازه سارا و نیکا کولاک کردند

خبرنگاران: سارا و نیکا عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کردند و سوال بیشتر مخاطبان این است که این دوقلو ها هنوز به سن قانونی هم نرسیدند اما هر روز آرایش و دست کاری بیشتری در چهره خود دارند. آن ها این بار با مژه های کاشته شده خود عکس گرفته اند.

25 آذر 1400

تور فیلیپین ارزان: وسایل حمل و نقلی که فقط در فیلیپین یافت می گردد

ساخته شده به وسیله یک فیلیپینی ، برای فیلیپینی ها. هیچ کس تصور نمی کرد که یک عبارت کوتاه چنین تأثیر زیادی داشته باشد و بتواند تاریخ یک کشور را تغییر دهد. در واقع، توانایی یک فیلیپینی هرگز نباید دست کم گرفت.

21 آذر 1400

پیامد های خواب بیش از مقدار را بشناسید

در این گزارش شما با علائم خواب بیش از اندازه آگاه می شوید.

18 آذر 1400

قیمت گذاری دستوری از صنعت خودرو حذف شد

طبق مصوبه 28 مهر شورای هماهنگی سران قوا، قیمت گذاری دستوری از صنعت خودرو حذف شد.

17 آذر 1400

تور دبی: قیمت درهم امارات چهارشنبه 12 آبان 1400

قیمت درهم امارات امروز چهارشنبه 12 آبان 1400 با پنج تومان افزایش تا ظهر به 27 هزار و 530 تومان رسید. درهم دیروز سه شنبه 11 آبان با قیمت هفت هزار و 525 تومان به کار خود در بازار آزاد انتها داده بود. هفته گذشته در پنجم آبان شاهد فروش درهم امارات در بازار آزاد به قیمت...

7 آذر 1400

قیمت مرغ افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، نرخ رسمی قیمت مرغ گرم از 25هزار تومان به 31هزار تومان افزایش یافت.

2 آذر 1400

تور ارزان کانادا: در صورت تصویب قانون تازه، انتاریو اولین استان در کانادا خواهد بود که الزام سابقه کار کانادایی در مشاغل نظام مند را حذف می نماید ،خبر کانادا

به گزارش خبرکاناد و به نقل از سی آی سی نیوز، آقای مونت مک ناتون، وزیر کار انتاریو، که بر مسائل مهاجرتی نیز نظارت دارد، خواهان تغییراتی است که باعث بهبود چشمگیر ورود نیروی کار خارجی به این استان خواهد شد.

1 آذر 1400

تور ترکیه از شیراز: صحبت های جالب رئیس حزب خوب ترکیه درباره اردوغان

رئیس حزب خوب ترکیه، سیاست های اردوغان را مورد انتقاد قرار داد.

27 آبان 1400
تعداد: (578)