نحوه قیمت گذاری خودرو تا پایان هفته تغییر می کند

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران، آرش محبی نژاد، دبیر انجمن قطعه سازان با اشاره به اینکه قیمت خودرو باید اصلاح شود، گفت: خوشبختانه در بسته اصلاح صنعت خودرو، تغییراتی در قیمت گذاری بخشی از خودروهای داخلی پیش بینی شده است. این طور که گفته شده است تا سرانجام این هفته تغییراتی در قیمت ها رخ خواهد داد.

نحوه قیمت گذاری خودرو تا پایان هفته تغییر می کند

او گفت: قطعه سازان آماده تحقق جهش تولید در قطعه سازی هستند اما این امر نیاز به حمایت دارد تا بتوانیم سریع تر به آن دست یابیم. اینکه بتوانیم به نهضت ساخت داخل راه پیدا کنیم، به محرک های قوی نیاز داریم که بسته مشوق ساخت داخل می تواند شروع کار باشد.

دبیر انجمن قطعه سازان درباره آخرین شرایط داخلی سازی قطعات، بیان کرد: با توجه به اینکه چند سالی است صنعت خودرو تحریم شده است، مهندسان داخلی کمر همت بستند تا بتوانند قطعاتی که وابستگی زیادی به خارج داشتند را داخلی کنند، از این در صنعت خودرو تحولات عظیمی رخ داد و امروز شاهد این هستیم بسکمک از قطعات را که در گذشته از خارج وارد می کردیم، داخلی کنیم و اکنون بسکمک از قطعات خودرو صددرصد داخلی سازی شده است.

محبی نژاد تشریح کرد: این روزها کیفیت قطعات و توسعه محصول بسیار مهم است. امسال به دلیل افزایش تحریم ها، شیوع بیماری کرونا نیز چالش های زیادی در صنعت قطعه سازی ایجاد کرد، در نتیجه باید به قطعه سازان توجه بیشتری می شد اما هیچ توجهی به آنها نشد و اگر این روال ادامه پیدا کند در آینده ای نزدیک شاهد تعطیلی بسکمک از کارخانه های تولید قطعه خواهیم بود.

دبیر انجمن قطعه سازان گفت: مسئله دیگر به قطعات مانده در گمرک بر می شود، بسکمک از مواد اولیه قطعات خودرو در گمرکات مانده است و در صورت ترخیص کمک شایانی به این صنعت می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1501

به "نحوه قیمت گذاری خودرو تا پایان هفته تغییر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه قیمت گذاری خودرو تا پایان هفته تغییر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید