اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر گردد

به گزارش دیار سلمان، در پی برگزاری جلسه رئیس جمهور و تیم مالی دولت با مدیران عامل بانک ها، مدیرعامل بانک ملی ایران با ابلاغ دستور تشکیل کمیته ای به منظور مشخص تکلیف واحدهای تملیک شده در این بانک، تاکید نمود: اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر گردد.

اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر گردد

به گزارش خبرنگاران بنابر اعلام بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین با بیان این که وصول مطالبات بانک، الزامی است، گفت: وصول مطالبات به افزایش منابع در اختیار بانک و افزایش توان تسهیلات دهی منجر خواهد شد که نتیجه آن ایجاد اشتغال و توسعه مالی کشور خواهد بود.

وی با تاکید بر این که در فرایند وصول مطالبات غیرجاری، نباید اختلالی در فرایند فعالیت بنگاه ها ایجاد گردد، اظهار کرد: بانک ملی ایران کمیته ای را به منظور مشخص تکلیف واحدهای تولیدی تملیک شده تشکیل داده و به سرعت پفراینده های آنها را آنالیز خواهد نمود.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که بنگاه های تعطیل شده باید به سرعت مشخص تکلیف شوند، اظهار کرد: مالکیت این بنگاه ها یا باید به سرمایه گذاران تازه دارای اهلیت واگذار گردد و یا این که این بنگاه ها باید به وسیله مشارکت گروه توسعه ملی تکمیل و راه اندازی شده و سپس به فروش برسند.

به گفته فرزین ، پیشرفت کار کمیته پیگیری مشخص تکلیف واحدهای تملیک شده به صورت هفتگی رصد خواهد شد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2142

به "اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید