پسماندهای منطقه شرکت گاز استان مرکزی پاک سازی شد

به گزارش دیار سلمان، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی خاطرنشان کرد که برای رعایت الزام های مدیریت پسماند، نواحی زیر پوشش این شرکت پاکسازی شد.

پسماندهای منطقه شرکت گاز استان مرکزی پاک سازی شد

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا سمیعی در این باره گفت: همه پسماندهای منطقه از سطح نواحی جمع آوری شده و فرآیند تخلیه کامل به جامانده مواد بودارکننده و پیش بوزدایی از بشکه های ادورانت ازسوی عوامل اجرایی شرکت مانا زیست گسترسپاهان در یکی از ایستگاه های سی جی اس استحصال و به بهره بردار تحویل شد تا از هدررفت حجم قابل توجهی از این ماده ارزشمند جلوگیری گردد.

وی ادامه داد: با اجرای طرح تخلیه کامل این بشکه ها، افزون بر کاهش خطر ناشی از احتمال نشت یا ریزش ادورانت در زمان حمل ونقل و پیشگیری از مسائل متعاقب آن، از مصرف حجم قابل توجهی از مواد شیمیایی برای بوزدایی و خنثی سازی مطابق دستورعمل و تولیدحجم بالای لجن در حوضچه های تبخیر نیز جلوگیری شده که از نظر زیست محیطی قابل توجه است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی توضیح داد: همه پسماندها نیز برای انجام فرآیند بوزدایی از بشکه های ادورانت، شست وشوی بشکه های ضدیخ و بازیافت المنت فیلترها، ازسوی پیمانکار به سایت این شرکت واقع در استان اصفهان منتقل شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1533

به "پسماندهای منطقه شرکت گاز استان مرکزی پاک سازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسماندهای منطقه شرکت گاز استان مرکزی پاک سازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید