پایتخت 6 در نوروز تمام نمی گردد ، قسمت پایانی طلب مردم بعد از کرونا!

به گزارش دیار سلمان، کارگردان سریال پایتخت 6 اعلام نمود قسمت پایانی این مجموعه بعد از تعطیلات نوروز 99 و در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شرایط عادی کند، ساخته می گردد.

پایتخت 6 در نوروز تمام نمی گردد ، قسمت پایانی طلب مردم بعد از کرونا!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت 6 درباره مسائل فراوری این مجموعه با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های انتهای سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت. هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر فرایند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری نهاده شد.

وی اضافه نمود: ما از اواخر بهمن ماه و تمامی اسفند را علی رغم خطرات و نگرانی های گروه و خانواده هایشان به کارمان ادامه دادیم. تهیه نماینده محترم خانم الهام غفوری کلیه تمهیدات بهداشتی و پزشکی را به کار گرفت. با اعزام یک تیم پزشکی مجرب از بیمارستان نیکان تهران و کلیه وسایل استریل و بهداشتی (ماسک، دستکش، روکفشی، مواد ضدعفونی نماینده و ...)، قرنطینه محدودی را برای گروه اعمال کردند. لوکیشن ها، محل اسکان گروه، وسایل صحنه، لباس ها و ... همگی ضدعفونی و هر روزه مراقبت می شد. از زمانی که وزیر بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و دیگر نهادهای ذیربط اعلام نمودند که دیگر تجمعات، نزدیکی افراد به یکدیگر و ... بایستی کنترل گردد، ما هم طبیعتا از این قاعده و قانون مستثنی نبودیم.

کارگردان پایتخت 6 اظهار کرد: از آنجایی که قسمت هایی از فینال و انتها فیلمنامه به آمدن بهتاش به تهران و جذب شدنش به فوتبال حرفه ای مربوط می شد و بخش های جذاب دیگری به خانواده نقی و بهبود و رحمت به همین دلیل می پرداخت، حتما می باستی در فضای فوتبالی و مسابقات ورزشی و همزمان قصه خانوادگی در اجتماع شهری، اتفاق می افتاد. با توجه به تعطیلی کلیه مسابقات ورزشی و لیگ برتر و همچنین منع تردد و تجمع در تهران و مازندران، ناخواسته و علی رغم میل باطنی مان، کار تصویربرداری هم در سطوح ورزشی و هم در بخش های خانوادگی غیرممکن بود. به همین دلیل ما به تعهدمان که همان ساخت و پخش 15 قسمت پایتخت 6 برای ایام نوروز بود، عمل کردیم.

سیروس مقدم در ادامه یادآور شد: باید توجه داشت که شیوع ویروس کرونا دنیای شده و بسیاری از پروژه های سینمایی و تلویزیونی و سریالی در حال ساخت و فراوری در ایران و دنیا متوقف شده است. خانواده های تیم پایتخت مثل دیگران، نگران فرزند، همسر، والدین شان و... هستند. هر تردد و تجمع با مورد و بی مورد به منزله شیوع و گسترش این بیماری است. بنابراین پایتخت در 15 قسمت طبق قرار و تعهدش در تعطیلات نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن طلب مخاطبان از ما می باشد که ان شاءالله در اولین روزی که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شرایط عادی نمودند، تیم پایتخت گِرد هم جمع شده و فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا... به محضر مردم عزیز تقدیم می نمایند.

وی در انتها اضافه نمود: این مژده را به مخاطبان پایتخت 6 می دهم که قسمت های انتهای مثل همواره با قدرت، مفرح و جمع شدن دوباره خانواده گِرد هم انجام می پذیرد. در انتها از صبر و حوصله و همراهی و سعه صدر مدیران تلویزیون، دولتمردان و مردم عزیز متشکرم.

منبع: سیما فیلم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1000

به "پایتخت 6 در نوروز تمام نمی گردد ، قسمت پایانی طلب مردم بعد از کرونا!" امتیاز دهید

1 کاربر به "پایتخت 6 در نوروز تمام نمی گردد ، قسمت پایانی طلب مردم بعد از کرونا!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایتخت 6 در نوروز تمام نمی گردد ، قسمت پایانی طلب مردم بعد از کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید