نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران در خارگ برگزار می گردد

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران/بوشهر شهردار خارگ از برگزاری نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران در بهمن ماه امسال در خارگ اطلاع داد.

نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران در خارگ برگزار می گردد

عبدالحمید صفایی با اشاره به فرهنگ و هنر غنی بنادر و جزایر ایران گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ طی دوسال گذشته با نگاه ویژه به مقوله هنر که برخواسته از میراث گرانبها و غنی فرهنگ این جزیره می باشد ، همیشه برنامه های مختلفی را در جهت معرفی و تعالی فرهنگ و هنر خارگ در دستور کار قرار داده است.

مدیریت شهری خارگ ادامه داد: خوشبختانه با توجه به دغدغه مندی اعضای محترم شورای اسلامی شهر به این مقوله مهم، طی دو سال گذشته دو دوره جشنواره تئاتر خیابانی در سطح منطقه ای و همچنین برنامه های متنوع فرهنگی دیگر تدارک دیده شده بود که با استقبال فوق العاده اهالی هنر ایران و شهروندان خارگ که زندگی شان تنیده با فرهنگ و هنر غنی این جزیره است همراه شد.

صفایی با دعوت از هنرمندان موسیقی بنادر و جزایر برای شرکت در نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران اضافه نمود: با برنامه ریزی به عمل آمده توسط شهرداری و شورای شهر خارگ و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و هنر جزیره، امسال برای اولین بار در ایران جشنواره موسیقی بنادر و جزایر در بهمن ماه امسال در این جزیره نیلگون برپا خواهد شد که امید داریم با حضور هنرمندان برجسته بنادر و جزایر برگ زرین دیگری بر تارک فرهنگ و هنر ایران زمین آفریده گردد.

وی در سرانجام اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر درصدد است تا با بهره گیری از ظرفیت های بی بدیل فرهنگی بنادر و جزایر ایران، ضمن معرفی آنها و شناساندن بیش از پیش آنها، کشف استعدادهای درخشان هنر موسیقی را به طور ویژه دنبال نماید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خارگ، نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران بهمن ماه امسال در جزیره خارگ برگزار می گردد و هنرمندان و گروه های موسیقی بنادر و جزایر می توانند با مطالعه شرایط فراخوان نسبت به ارسال آثار و شرکت در این جشنواره اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 711

به "نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران در خارگ برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین جشنواره موسیقی بنادر و جزایر ایران در خارگ برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید