محسن خلیلی: تنش های دربی از نیمکت استقلال به داخل زمین کشیده شد، پرسپولیس با سختی و دشواری خو گرفته است

به گزارش دیار سلمان، محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تنش های به وجود آمده در دربی از نیمکت استقلال وارد زمین شده است.

محسن خلیلی: تنش های دربی از نیمکت استقلال به داخل زمین کشیده شد، پرسپولیس با سختی و دشواری خو گرفته است

به گزارش دیار سلمان، محسن خلیلی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بابت پیروزی دربی 90 مسرور هستیم چون خانواده پرسپولیس از ما راضی است، ولی فرصتی برای مسروری نداریم. اگر بخواهیم در بازی که انجام شد، متوقف بشویم قطعاً بازی های بعدی را از دست خواهیم داد. این مسئله از سوی سرمربی مورد تاکید قرار گرفته است و همه اعضای تیم نسبت به آن علم و آگاهی دارند.

وی ادامه داد: بعد از هر بازی بلافاصله باید تمرکز خودمان را روی بازی بعدی ببریم که ممکن است در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا یا جام حذفی باشد. در تمام بخش ها برای بازی بعد برنامه می ریزیم. در بخش فنی که همه امور زیر نظر سرمربی است ولی ما و باشگاه هم کوشش می کنیم تا بهترین شرایط با کمترین تنش برای تمرین و سفر و اقامت فراهم باشد. به معنای واقعی اصلاً زمانی نمی ماند که بخواهید لحظه ای متوقف بشوید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره تحلیل های گوناگونی که درباره شانس قهرمانی مطرح می گردد افزود: وارد بحث فنی نمی شوم ولی شرایط جدول گویای همه چیز است. بازی با استقلال هم در کنار دربی بودن از این جهت اهمیت داشت. واقعاً نمی توانستیم تصور تساوی را هم داشته باشیم. همانطور که برانکو هم تاکید نمود، برای بازی با پیکان هم به کمتر از 3 امتیاز فکر نمی کنیم. تا زمانی که به قهرمانی نرسیم نمی توانیم نگاه دیگری داشته باشیم. خیلی مهم است که در صدر جدول قرار داریم و می خواهیم این موقعیت برتر را حفظ کنیم. در این شرایط مهم است که همگی ما روی کارهای خودمان متمرکز باشیم. از همه ارکان تیم و باشگاه گرفته تا طرفداران و پیشکسوتان معین نماینده هستند. با این نگاه قطعاً شانس ما افزایش پیدا می نماید. من همین جا باید باز هم از طرفداران و پیشکسوتان پرسپولیس به خاطر حمایت و پشتیبانی که دارند تشکر کنم. این حمایت ها به ویژه در شرایط سخت به شدت اثرگذار است. هر تیم یا بازیکنی می تواند روز بد داشته باشد و در آن روزها این حمایت ها ارزش و اثر مضاعف پیدا می نمایند.

خلیلی درباره فاصله کم بازی ها و تعدد سفرها در روزهای پیش رو خاطر نشان کرد: شرایطی است که با آن روبرو هستیم. برخی رقبای آسیایی ما بازی هایشان در لیگ های داخلی رو به انتها است و تحت این فشار نیستند و برخی رقبای داخلی ما هم با این وضعیت مشابه ما روبرو نخواهند بود و در بهترین شرایط روبروی ما قرار می گیرند. در آسیا با حریفانی روبرو هستیم که نیازی نیست درباره امکانات آنها سخن بگوییم، ولی از سوی دیگر پرسپولیس با سختی و دشواری خو گرفته است. ما هم باید روی دارایی های خودمان حساب کنیم که از جمله به طرفداران اشاره می کنم. اسلحه دیگر ما برانکو است. دارایی دیگر ما قدرت اراده و تعصب بازیکنان است که روحیه آنها با یک پرسپولیس جاه طلب خو گرفته است. آنها فشار خیلی زیادی را تحمل می نمایند و به جان می خرند.

وی درباره برخی تنش های پیش آمده در جریان بازی روز شنبه که با برخی رفتارهای تحریک آمیز سرمربی استقلال و همکاران وی قبل از آغاز مسابقه نسبت به طرفداران پرسپولیس نیز همراه بود، مطرح کرد: مشکل اصلی شلوغی کنار زمین در سمت نیمکت استقلال بود. درگیری ها از آن جا آغاز شد. از همان دقیقه اول آغاز به اعتراض کردند وگرنه ما که داشتیم کار خودمان را با آرامش دنبال می کردیم. این بازی هم به خودی خود با فشار روانی روی بازیکن و تیم داوری همراه است. مسائلی که از نیمکت استقلال آغاز شد دلیل انتقال تنش به داخل زمین و حتی سکوها بود و داشت روی بازی هم تاثیر می گذاشت که در نهایت پرسپولیس مزد رجحان خودش را گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 243

به "محسن خلیلی: تنش های دربی از نیمکت استقلال به داخل زمین کشیده شد، پرسپولیس با سختی و دشواری خو گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن خلیلی: تنش های دربی از نیمکت استقلال به داخل زمین کشیده شد، پرسپولیس با سختی و دشواری خو گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید