باشگاه پرسپولیس: استوکس فردا می آید، حاشیه سازی ها بابت سفر تیم به امارات درست نیست

به گزارش دیار سلمان، دقیقا با تیم هایی بازی داریم که اکثرا جزو مدعیان قهرمانی و یا کسب سهمیه آسیا هستند. در این بین بازی های خارج از خانه هم داشته ایم، نظر کارشناسان هم بر این بوده که گل اول استقلال در دربی و گل اول الدحیل خطا بوده و این مسأله هم روی تمرکز تیم تأثیر گذاشته است. حتی اخراج ترابی در دقیقه 41 هم دارای ابهاماتی است.

باشگاه پرسپولیس: استوکس فردا می آید، حاشیه سازی ها بابت سفر تیم به امارات درست نیست

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور گردشگری کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی اخیر این تیم در سفر اخیر به امارات و ماجراهای استوکس واکنش نشان داد.

حسین قدوسی در گفت وگو با فارس، در مورد حاشیه های ایجادشده بابت غیبت آنتونی استوکس در تمرینات پرسپولیس گفت: این بازیکن قرار بود آدینه در تمرین حاضر گردد، اما نیامد و یحیی گل محمدی هم او را در اختیار کمیته انضباطی قرار داد و متأسفانه امروز هم او به ایران بازنگشته اما نماینده او به باشگاه گفته که او فردا در تهران است.

وی اضافه کرد: او باید پس از بازگشت به باشگاه جوابگو باشد و دلیل غیبتش را بگوید. پرسپولیس احتیاج به آرامش دارد و این اخبار ضد و نقیضی که در مورد استوکس منتشر می گردد صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی این باشگاه در مورد اینکه گفته می گردد استوکس اعلام نموده به دلیل بیماری کرونا نمی خواهد به ایران بازگردد، بیان کرد: نمی خواهم به این شایعات ورود کنم. ما با استوکس قرارداد محکمی بسته ایم و خود بازیکن نیز این را می داند و باید در تمرینات حضور پیدا کند. پرسپولیس 7 بازی سخت در آینده دارد و آغاز بازی های ما در نیم فصل دوم با این دیدارهای سخت است.

قدوسی تأکید کرد: دقیقا با تیم هایی بازی داریم که اکثرا جزو مدعیان قهرمانی و یا کسب سهمیه آسیا هستند. در این بین بازی های خارج از خانه هم داشته ایم، نظر کارشناسان هم بر این بوده که گل اول استقلال در دربی و گل اول الدحیل خطا بوده و این مسأله هم روی تمرکز تیم تأثیر گذاشته است. حتی اخراج ترابی در دقیقه 41 هم دارای ابهاماتی است.

وی ادامه داد: در 37 روز پرسپولیس باید 8 بازی سخت انجام دهد اما ایمان داریم که شرایط تیم بهتر می گردد، طرفداران باید متحد شوند و حمایت خود را پررنگ تر نمایند. تیمی که 3 فصل متوالی قهرمان شده و عده ای نمی خواهند این قهرمانی تکرار گردد، از طرفی قرعه پرسپولیس هم در این فصل سخت بوده، فشردگی بازی ها هم مزید بر علت شده، اما این را بدانید که پرسپولیس همچنان مدعی اول قهرمانی در لیگ است و جبران اختلاف 2 امتیازی در آسیا برای این تیم پرتوان کار سختی نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین در مورد حاشیه هایی که بابت سفر اخیر این تیم به امارات پیش آمده، تأکید کرد: پرسپولیس در این سفر هیچ حاشیه ای نداشت و متأسفانه عده ای با حاشیه سازی های کذب می خواهند آرامش را از ما بگیرند. طرفداران باید هوشیار باشند و بدانند که از این حاشیه ها، تیم متضرر می گردد. در این چند روز کوشش برای ایجاد حاشیه بیشتر شده و این اتفاقات کاملا ملموس است اما اگر طرفداران متحد باشند، این حاشیه ها بی اثر خواهد بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 827

به "باشگاه پرسپولیس: استوکس فردا می آید، حاشیه سازی ها بابت سفر تیم به امارات درست نیست" امتیاز دهید

1 کاربر به "باشگاه پرسپولیس: استوکس فردا می آید، حاشیه سازی ها بابت سفر تیم به امارات درست نیست" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: استوکس فردا می آید، حاشیه سازی ها بابت سفر تیم به امارات درست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید