متفاوت ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک، تصاویر

به گزارش دیار سلمان، دیزی می دیمتری، مدل 9 ساله در هفته مد نیویورک لباس اشرافی طلایی و زرشکی با بالاتنه طرحدار و دامن کامل پوشید.

متفاوت ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک، تصاویر

ایران آرت: مدل نه ساله که در دوران کودکی پاهایش را از دست داده است برای اولین بار در هفته مد نیویورک ظاهر شد.

روز شنبه، دیزی می دیمتری، به عنوان مدل لباسهای لوکس بچه ها برای خانه مُد لولو و جیجی روی صحنه نمایش رفت. او اولین مدلی است که با دو پای قطع شده، در این رویداد مد که شش ماه یک بار برگزار می شود، شرکت کرده است.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، دیمتری با عارضه فیبولار همیمیلیا به دنیا آمد که باعث می شود همه یا بخشی از استخوان نازک نی پا شکل نگیرد. به دلیل این عارضه، هیچ یک از پاهایش رشد نکرد و این باعث شد که نتواند به طور مناسب تعادل خود را حفظ کند یا حرکت کند.

وقتی که دیمتری 18 ماهه بود ، والدین اوتصمیم گرفتند که بهتر است هر دو پا را از زیر زانو قطع کنند. از آن زمان تاکنون او از پاهای مصنوعی استفاده می کند که به او امکان راه رفتن ، دویدن و پریدن را می دهند.

این کودک متولد بیرمنگام از هشت سالگی مدل لباس بوده است و پس از آنکه طراح برند لولو و جیجی، انی هرگدوس بویرون، او رادر هفته مد بچه ها لندن بر روی صحنه نمایش دید، از او دعوت کرد تا در هفته مد نیویورک نیز برای برند لولو و جیجی روی صحنه نمایش برود.

برای خود این نمایش، دیمترییک لباس اشرافی طلایی و زرشکی با بالاتنه طرحدار و دامن کامل پوشیده بود.دیمتری شغلش را با اجرای یک کارزار برای ریور آیلند آغاز کرد. آژانس مدلینگ زیبیدی منیجمنت در بریتانیا که متخصص کار با مدل های دارای معلولیت است کننده اوست.

در ماه اوت ، دیمتری در برنامه صبح امروز آی تی وی گفت از اینکه در هفته مد نیویورک شرکت کند واقعاً هیجان زده است.

چند هفته دیگر دیمتری در هفته مد پاریس نیز شرکت خواهد کرد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 495

به "متفاوت ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک، تصاویر" امتیاز دهید

1 کاربر به "متفاوت ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک، تصاویر" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متفاوت ترین دختر مدل در هفته مد نیویورک، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید