غرفه های برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تقدیر شدند

به گزارش دیار سلمان، همزمان با آخرین روز از بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، غرفه های برتر این نمایشگاه معرفی شدند.

غرفه های برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تقدیر شدند

به گزارش دیار سلمان، غرفه دانشگاه های علم و صنعت ایران، تهران، جامع علمی کاربردی، آزاد اسلامی، اصفهان، صنعتی شریف، فنی و حرفه ای، صنعتی امیرکبیر، فردوسی مشهد، تبریز و سیستان و بلوچستان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و پارک های علم و فناوری گیلان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، استان مرکزی و سیستان و بلوچستان به عنوان غرفه برتر معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

جهاد دانشگاهی، پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه فضایی ایران، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، پژوهشگاه مطالعات فرهنگی و اجتماعی و مرکز نشر دانشگاهی، دیگر غرفه های برتر این دوره از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار بودند.

همچنین در بخش تقاضای فناوری، غرفه های صندوق نوآوری و شکوفایی، شهرداری تهران و صندوق حمایت از تحقیقات نوآوری و توسعه فناوری تجلیل شدند.

بر اساس این گزارش، سطح فناوری ارائه شده، حضور صاحبان فناوری، غرفه سازی، چیدمان، ارائه مناسب فناوری ها در غرفه، حضور مسئول غرفه و تعامل با بازدیدکنندگان و متقاضیان فناوری (B2B, B2C) از شاخص های انتخاب غرفه برتر در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 772

به "غرفه های برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تقدیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرفه های برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تقدیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید