شاهکار سرمربی ایرانی بالاتر از چهره های نامدار و گران قیمت اروپایی!

به گزارش دیار سلمان، العربی در دومین فصل حضور علی یونس رحمتی مربی ایرانی الاصل روی نیمکت خود به عنوان قهرمانی جام حذفی رسید.

شاهکار سرمربی ایرانی بالاتر از چهره های نامدار و گران قیمت اروپایی!

به گزارش خبرنگاران این فصل لیگ ستارگان قطر در حالی به انتها رسید که العربی همه نگاه ها را به خود خیره کرد. آنها با راهنمایی سرمربی 40 ساله خود توانستند تا روز انتهای لیگ قطر پا به پای الدحیل پرستاره رقابت قهرمانی را پیش ببرند.

آنها اگرچه قهرمان نشدند، با علی یونس به روند پیشرفت خود ادامه دادند و توانستند رتبه چهارم فصل گذشته را به جایگاه دومی و نایب قهرمانی این فصل تبدیل نمایند و بالاتر از تیم هایی چون السد قرار بگیرند.

نکته جالب در خصوص العربی این است که آنها در آخرین بازی فصل پیروز شدند فینال جام حذفی را نیز به سود خود پایان دهند تا با کسب یک جام قهرمانی، فصل خوب خود را درخشان به انتها ببرند.

علی یونس در حالی این نتایج خوب را با العربی رقم زده که او فصل گذشته جانشین هایمیر هالگریمسون، سرمربی معروف ایسلندی، شد که در طول سه فصل دستاورد خاصی نداشت و با تنها یک جام قهرمانی اردوی العربی را ترک کرد.

اما حالا علی یونس با هزینه کمتر، نتایج بهتری کسب نموده و توانسته اولین قهرمانی العربی بعد از 1993 در جام حذفی را رقم بزند. آنها بعلاوه سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را هم به دست آوردند.

نکته جالب اینکه العربی در طول فصل تنها سه باخت داشت که اگر یکی از آنها با پیروزی همراه می شد، حالا این تیم قهرمان لیگ ستارگان هم بود

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 خرداد 1402 بروزرسانی: 18 خرداد 1402 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2353

به "شاهکار سرمربی ایرانی بالاتر از چهره های نامدار و گران قیمت اروپایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهکار سرمربی ایرانی بالاتر از چهره های نامدار و گران قیمت اروپایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید