دوومیدانی، ورزش اول در المپیک 2020 توکیو

به گزارش دیار سلمان، داده های آماری نشان می دهد که رشته دوومیدانی رتبه اول بین ورزش های حاضر در بازی های المپیک 2020 توکیو را به خود اختصاص داده است.

دوومیدانی، ورزش اول در المپیک 2020 توکیو

به گزارش خبرنگاران، سباستین کو رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی فاش کرد که براساس داده های منتشر شده از سوی کمیته بین المللی المپیک، رشته دوومیدانی به عنوان ورزش اول در بازی های المپیک 2020 توکیو معرفی شده است.

کو در یک تماس مجازی با خبرنگاران منتخب گفت: ما به عنوان ورزش اول المپیک، از بازی های المپیک 2020 توکیو بیرون آمدیم. شما بارها این موضوع را که دوومیدانی ورزش اول المپیک است، از من شنیده اید. با این وجود، انتشار داده های آماری از سوی IOC که هفته گذشته صورت گرفت، این امکان را به من می دهد که این جمله را به صورت رسمی هم اعلام کنم.

وی ادامه داد: ما بیشترین تعداد ساعت دیدنی پخش تلویزیونی را در جریان بازی های 2020 توکیو با مدت 2.2 میلیون ساعت داشتیم. بعلاوه حدوداً 10 هزار مقاله رسانه ای درباره دوومیدانی نوشته شد. بیشترین مطلب به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نیز با تعداد 700 میلیون به دوومیدانی اختصاص داشت. ضمن اینکه بیشترین بازدید ویدئویی در اپلیکیشن و وب سایت کمیته بین المللی المپیک به تعداد 500 هزار نفر در اختیار دوومیدانی بود.

رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی مطرح نمود: ما نباید ارزش تلویزیون را دست کم بگیریم. می دانم که در حال حاضر فکر کردن به همه چیز از نظر دیجیتالی بسیار اهمیت دارد، اما تلویزیون واقعاً برای ما وسیله ای مهم محسوب می گردد. بیشتر کسانی که ورزش دوومیدانی را دیدن می نمایند، این کار را به وسیله تلویزیون انجام می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2032

به "دوومیدانی، ورزش اول در المپیک 2020 توکیو" امتیاز دهید

1 کاربر به "دوومیدانی، ورزش اول در المپیک 2020 توکیو" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوومیدانی، ورزش اول در المپیک 2020 توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید