داور در بعضی صحنه ها به ضرر گل گهر تصمیم گرفت

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران، سعید الهویی چهارشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی گل گهر سیرجان - فولاد خوزستان در خصوص تیم حریف مطرح کرد: امروز یک بازی خیلی خوب برابر تیم فولاد شاهد بودیم، فولادی که یکی از پر مهره ترین تیم های لیگ فزونی در شرایط کنونی است، تیمی که سال قبل فصل خیلی خوبی داشت، سهمیه آسیا گرفت و سال جاری هم توانست با خریدهای و مهره های خوبی که جذب نموده، کیفیت تیمش را از لحاظ مهره ای بالا ببرد، شکل بازی شان، شکل بازی خیلی پرسینگ و فوتبال درگیرانه و بازی خیلی سختی بود.

داور در بعضی صحنه ها به ضرر گل گهر تصمیم گرفت

الهویی به طور خلاصه در مورد نیمه اول بازی گفت: ما در نیمه اول شاید در دقایقی کنترل امور جریان بازی را بعد دریافت گل از دست دادیم.

مربی تیم گل گهر سیرجان در مورد نیمه دوم این ملاقات بیان داشت: در نیمه دوم کاملاً توانستیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت های ایجاد کردیم که متأسفانه تبدیل به گل نشد، ولی از شکل تیمیان در نیمه دوم خیلی راضی هستیم.

وی در مورد نقاط ضعف تیم گل گهر ابراز کرد: باید نقاط ضعف مان و آن تایم هایی که در جریان بازی از دست دادیم را بهبود ببخشیم.

دستیار قلعه نویی در مورد داوری این ملاقات گفت: به کادر داوری خسته نباشید می گوئیم، ترجیح می دهیم خیلی در رابطه با کار داوری اظهار نظر نکنیم و بگذاریم در مورد اتفاقاتی که در جریان بازی افتاد کارشناسان صحبت نمایند.

وی ادامه داد: مطمئناً جامعه داوری ما با هدف و قصد و غرض اشتباهی را انجام نمی دهند ولی ما خیلی شاد می شویم این اشتباهاتی که در جریان بازی رخ می دهد به حداقل برسد. فکر می کنم امروز در صحنه هایی از بازی داور به ضرر ما تصمیم گرفت، مثلاً روی صحنه مشکوک نیمه دوم پنالتی، یا صحنه پنالتی که برای حریف گرفت، این ایده و اعتقاد ماست. ولی باید کارشناسان داوری در این خصوص نظر بدهند؛ امیدوارم که همواره داوران بدون غرض و با تمرکز خوب بتوانند بازی ها را اداره نمایند.

مربی تیم گل گهر سیرجان گفت: من فکر می کنم همان طور که قلعه نویی بارها گفته است، یک فضای محبت آمیز و اخلاقی باید در لیگ برتر بین تیم ها وجود داشته باشد، به هر حال درست است که فوتبال یک جایگاهی هست برای عرضه کردن و رقابت کردن و همه ما با هم رقیب هستیم، ولی همه ما جامعه فوتبال هستیم و در کنار هم دوست هستیم وقتی بیرون از بازی همدیگر را می بینیم. به اعتقاد شخصی من بهتر است که شرایط طوری باشد که روابط محبت آمیز همواره ادامه داشته باشد و در زمین مردانه و اخلاقی رقیب باشیم، بیرون از زمین هم که با هم دوست هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1454

به "داور در بعضی صحنه ها به ضرر گل گهر تصمیم گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور در بعضی صحنه ها به ضرر گل گهر تصمیم گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید