بازار تهران و پاساژهای مسقف همچنان تعطیل هستند

به گزارش دیار سلمان، به گزارش تجارت نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در 24 گذشته 355 مورد جدید در بخش عادی بیمارستان ها و 85 مورد نیز از بیماران در بخش ویژه بستری شدند؛ ضمن اینکه 552 نفر نیز در مجموع از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی ترخیص شدند.

بازار تهران و پاساژهای مسقف همچنان تعطیل هستند

جهت دریافت خدمات اجرای گیاهان روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

وی ادامه داد: از افرادی که ترخیص شده اند و کمتر از دو هفته از زمان بستری آنها در بیمارستان گذشته است، خواهش می کنم مطلفا در محیط های اجتماعی حضور پیدا ننمایند؛ چراکه کماکان ناقل بوده و می توانند اطرافیان خود را مبتلا نمایند.

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اضافه نمود: از تیم پزشکی درخواست نموده ایم تا به کسانی که ترخیص شده و کارمند هستند یا در محیط های اجتماعی کار می نمایند مدت دو هفته مرخصی داده گردد.

زالی با اشاره به راه اندازی بعضی صنوف کم خطر از امروز، اعلام نمود: بازار تهران و پاساژهای مسقف خرید کما فی السابق تعطیل خواهد بود و آغاز به کار سایر اصناف مشمول آنها نخواهد شد.

وی توضیح داد: وسایل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان امکان سرایت را دارد و ما نیز نگران این سرایت از این طریق هستیم.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 927

به "بازار تهران و پاساژهای مسقف همچنان تعطیل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار تهران و پاساژهای مسقف همچنان تعطیل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید