انتخاب حلقه نامزدی براساس شخصیت متولدین هر ماه

به گزارش دیار سلمان، یکی از مهمترین کارهای دوران نامزدی انتخاب حلقه ازدواج است زیرا این حلقه ها به عنوان نمادی از یک پیوند پایدار و همیشگی تلقی می شوند، برای همین است که افراد در انتخاب آنها حساسیت زیادی به خرج می دهند. اما یک موضوع جالب توجه را شاید تا به امروز نشنیده باشید و آن این است که افراد متولد هر ماه نیز باید از حلقه های خاص خود استفاده نمایند زیرا شخصیت های آنها فرق دارد. اگر این موضوع برای شما جالب بود پیشنهاد می کنیم که ادامه این مطلب را بخوانید تا ببینید چه حلقه ازدواجی مناسب شخصیت شماست.

انتخاب حلقه نامزدی براساس شخصیت متولدین هر ماه

متولدین فروردین (برج فلکی حمل یا قوچ)

شما فردی هستید با اعتماد به نفس بالا و بسیار فعال. در کار های خودتان جسور و بی پروا هستید؛ بنابراین حلقه ای راحت با سایز کوچک برای شما مناسب است. شما به رنگ های تیره مثل قرمز علاقه دارید و هنگام انتخاب حلقه به سمت الماس می روید.

متولدین اردی بهشت (برج فلکی ثور یا گاو)

شما به حلقه نامزدی تان بسیار اهمیت می دهید و آنچه را انتخاب می کنید که دلتان می خواهد. هم چنین در پی رنگ هایی مانند صورتی کم رنگ هستید که حس رمانتیک به شما بدهد. در کل اجناس با کیفیت می پسندید و در پی خودنمایی نیستید.

متولدین خرداد (برج فلکی جوزا یا دوپیکر)

شما به هر مدلی راضی نمی شوید. در واقع برترین نکته در شما این است که عاشق سورپرایز هستید و از تغییر واهمه ندارید. شما بسیار بازیگوش هستید بنابراین یک هدیه غیرمنتظره مثل طلا می تواند برترین حلقه نامزدی برای شما باشد.

متولدین تیر (برج فلکی سرطان یا خرچنگ)

ممکن است شما عاشق سبک کلاسیک باشید، اما هیچ چیز نمی تواند جلوی گرد شدن چشم شما را در مقابل مروارید بگیرد. سفید براق و نقره ترکیب رنگ مطلوب شماست. حلقه نامزدی شما در عین ظرافت بسیار جلب توجه خواهدکرد.

متولدین مرداد (برج فلکی اسد یا شیر)

این افراد بسیار پرهیاهو و باهوش هستند و خوب می دانند که چگونه دیگران را مجذوب خود نمایند. حلقه نامزدی شما هم باید همچون شخصیت شما باشد. پس یک رنگ گرم مثل طلایی و زرد انتخاب کنید تا دیگران براقیتی که به انگشتان شما افزوده شده را تحسین نمایند.

متولدین شهریور (برج فلکی سنبله یا خوشه یا دوشیزه)

بسیار جزئی نگر هستید. این طبیعت شماست که تمام پیچ و خم و زوایای سنگ انگشتر را آنالیز می کنید؛ بنابراین در پی انگشتر بسیار ظریف، اما محکم خواهید بود.

متولدین مهر (برج فلکی مقدار یا ترازو)

بی شک آبی رنگ شماست، اما نه هر رنگ آبی. رنگ مطلوب شما بین آبی مایل به ارغوانی و آبی نفتی است؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که رنگ مورد علاقه شما یاقوتی است. از آنجا که ظاهری متعادل را می پسندید سنگ حلقه نامزدی شما باید الماس باشد.

متولدین آبان (برج فلکی عقرب یا کژدم)

شما انسانی قوی هستید و بیشتر تمایل به رنگ های تیره مثل سیاه و قرمز دارید. برای حلقه نامزدی شما باید در پی یاقوت سرخ باشید.

متولدین آذر (برج فلکی قوس یا کمان)

برج کمان بسیار ماجراجو و تغییرپذیر است. رنگ بنفش او را شگفت زده خواهد نمود. او به سرعت شیفته حلقه منحصر به فرد خود خواهد شد. حلقه ای که بسیار ساده است؛ بنابراین انسان ایرادگیری نیست.

متولدین دی (برج فلکی جدی یا بزغاله)

کمال گرایی شما غیرقابل انکار است. زیبایی انگشتر و سنتی بودنش برای شما قابل تحسین است بنابراین شکی نیست که دوست دارید حلقه نامزدی شما الماس باشد. وقتی صاحب حلقه می شوید بسیار مراقب آن هستید و همواره آن را جلا می دهید.

متولدین بهمن (برج فلکی دلو)

رنگ موردعلاقه شما آبی لاجوردی است که هر روز آن را می پوشید. شما ایراد گیر نیستید و اگر حلقه نامزدی شما کمی با آنچه که می خواستید تفاوت داشته باشد برایتان اهمیت چندانی نخواهد داشت. شما برای خودتان تیپ می زنید حتی در خصوص جواهرات هم همینطور هستید؛ بنابراین حلقه ای که هویت خاصی نداشته باشد، نمی توانید حتی تصورش را بکنید.

متولدین اسفند (برج فلکی حوت یا ماهی)

شما احتیاج به حلقه ای دارید که بتوانید غرق زیبایی آن شوید. رنگ مطلوب شما سبز دریایی است و سمبل ماه تولد شما ماهی؛ بنابراین الماس رنگ اقیانوسی رنگ مناسب شماست.

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2163

به "انتخاب حلقه نامزدی براساس شخصیت متولدین هر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب حلقه نامزدی براساس شخصیت متولدین هر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید