آذربایجان شرقی مهیای سرمایه گذاری است

به گزارش دیار سلمان، استاندار آذربایجان شرقی فضای عمومی این استان را بسیار مناسب و امن دانست و گفت: استان مهیای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی است.

آذربایجان شرقی مهیای سرمایه گذاری است

به گزارش خبرنگار از،محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی روز پنجشنبه در دیدار مسئولان قضایی استان به مناسبت هفته دولت، امنیت و آرامش حاکم بر استان را مدیون حمایت های دستگاه قضایی دانست و اضافه کرد: امنیت و احساس امنیت حاکم در استان، پایه و اساس همه فعالیت ها در بخش های مختلف است.

او با اشاره به وجود فضای مناسب برای سرمایه گذاری در استان، از حمایت های دستگاه قضایی در این خصوص قدردانی و اضافه کرد: همه دستاورد ها و موفقیت های دولت در سایه امنیت و آرامش حاکم بر جامعه به دست آمده و این امنیت، مدیون همدلی و تعامل بین همه بخش ها بویژه همکاری دستگاه قضایی است.

او ادامه داد: پارسال به رغم مسائل ناشی از تحریم های اقتصادی، صادرات استان 50 درصد افزایش یافته و یکصد واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشته اند که دستگاه قضایی در این زمینه نقش بزرگی داشته است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فضای کلی استان در جهت حمایت از سرمایه گذاری است، اضافه کرد: در حال حاضر هیچ مانع جدی بر سر راه سرمایه گذاری در استان وجود ندارد و دستگاه قضایی نیز پشتیبان فعالیت های اقتصادی در استان است.

پورمحمدی از همراهی و تعامل دستگاه قضایی در بحث مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: در حوزه های مختلف برای برداشتن موانع از همکاری و حمایت دستگاه قضایی بهره برده ایم که شایسته قدردانی است.

موسی خلیل اللهیرئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی هم در این دیدار با تبریک هفته دولت، از تلاش های استاندار و سایر مسئولان اجرایی استان در راستای تأمین امنیت استان قدردانی کرد.

او با اشاره به گزارش های مراجع ذی ربط مبنی بر اینکه آذربایجان شرقی از امن ترین استان های کشور است، گفت: این امنیت در سایه همراهی مردم و تدبیر کارگزاران و تلاشگران عرصه امنیت به دست آمده است.

او با تأکید بر اینکه با وحدت مردم و مسئولان از مسائل کنونی عبور خواهیم کرد، اضافه کرد: دستگاه قضایی استان کماکان در راستای تأمین امنیت و حمایت از فضای تولید و سرمایه گذاری در کنار دستگاه های اجرایی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1332

به "آذربایجان شرقی مهیای سرمایه گذاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذربایجان شرقی مهیای سرمایه گذاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید