گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجاد محمدیان: هم طلای دوره قبل را تکرار می کنم و هم رکورد می زنم!

به گزارش دیار سلمان، سجاد محمدیان، پرتابگر کشورمان در رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا در خصوص شرایط خود و کاروان ایران به صحبت پرداخت.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجاد محمدیان: هم طلای دوره قبل را تکرار می کنم و هم رکورد می زنم!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجاد محمدیان قهرمان رقابت های پاراآسیایی در رشته پرتاب وزنه ماده F42 در مورد شرایط ورزشکاران ایران در این آوردگاه مهم گفت: از نظر آب و هوا همه ورزشکاران ایرانی اذیت می شوند و بدتر از آن، شرایط غذاها در کشور اندونزی است. با این دو مشکل روبرو هستیم اما اینجا نباید حرف از مسائل و بهانه ها بزنیم. ما آمده ایم تا با تمام کوشش مان، بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

او که صاحب گردن آویز طلا در دوره قبلی رقابت ها شده بود، در مورد احتمال تکرار این مدال خوش رنگ اضافه کرد: ان شالله با دعای خیر مردم بتوانم این کار را انجام بدهم. اصلا برای همین هدف به رقابت های پاراآسیایی آمده ام. من نه تنها در دوره قبلی مدال گرفتم بلکه رکورددار آسیا هم هستم و این دوره برای کسب دوباره طلا و بهبود رکوردم وارد مسابقات می شوم.

محمدیان در نهایت، در مورد شرایط کلی کاروان ایران گفت: با توجه به برنامه ریزی خوب فدراسیون و کمیته پارالمپیک، به همراه اردوهای غیرمتمرکز در استان های مختلف کشور در رشته دو و میدانی، مطمئنا سعی می کنیم که بهترین مدال ها را بگیریم. در رشته های دیگر هم تا آنجا که با ورزشکاران صحبت می کنیم، قطعا همه برای بهترین مدال می جنگند تا در کنار هم بتوانیم یک تورنمنت فوق العاده را پشت سر بگذاریم و به مقام سوم پاراآسیایی اندونزی برسیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 794

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجاد محمدیان: هم طلای دوره قبل را تکرار می کنم و هم رکورد می زنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجاد محمدیان: هم طلای دوره قبل را تکرار می کنم و هم رکورد می زنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید