حذف فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی

به گزارش دیار سلمان، طبق اعلام رسمی کمیته پارالمپیک آسیا، بازی های پاراآسیایی 2018 با حذف دو رشته فوتبال پنج و هفت نفره، در 17 رشته تیمی انفرادی و تیمی برگزار خواهد شد.

حذف فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، کشور اندونزی میزبان سومین دوره بازی های پاراآسیایی است. این بازی ها سال 2018 در جاکارتا برگزار می گردد.

در فاصله حدود دو سال مانده به برگزاری این دوره بازی ها، کمیته پارالمپیک آسیا طی نامه ای به کمیته ملی پارالمپیک تمام کشورها، تعداد رشته های حاضر در این دوره بازی ها را اعلام نموده است.

بر اساس اعلام این کمیته، برای دوره جدید بازی های پاراآسیایی دو رشته فوتبال پنج و هفت نفره از فهرست های رشته های شرکت کننده کنار گذاشته شده اند. بر این اساس این دوره بازی ها در 17 رشته برگزار خواهد شد.

تیروکمان، دوومیدانی، بدمینتون، بوچیا، شطرنج نابینایان، گلبال نابینایان، جودوی نابینایان، گوی اندازی روی چمن، وزنه برداری، تیراندازی، شنا، بولینگ، تنیس روی میز، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، شمشیربازی و تنیس با ویلچر رشته هایی هستند که ورزشکاران زن و مرد آنها در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

بهروز برجسته، معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک ضمن اشاره به این موضوع گفت: نامه رسمی کمیته پارالمپیک آسیا در رابطه با رشته های حاضر در بازی های پاراآسیایی اندونزی به دستمان رسیده است. بنابراین برنامه ریزی کمیته برای شرکت در این دوره بازی ها بر اساس 17 رشته ای است که معرفی شده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 496

به "حذف فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید