کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری 16 بهمن برگزار می گردد

به گزارش دیار سلمان، کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری در تاریخ 16 بهمن 1398 توسط مرکز توسعه و گسترش مطالعات میان رشته ای در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری 16 بهمن برگزار می گردد

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش خبرنگار فناوری خبرنگاران، امروزه فناوری نانو با بخش های مختلف صنعت و علم همچون مسائل مالی، اجتماعی، علمی و فنی کشورهای مختلف دنیا شده است. ضروری است تا برای توسعه و بهره برداری از سیستم های نوین و کاربردی، ماهیت فرارشته ای نانو فناوری به عنوان یک زیرساخت و رکن اساسی در توسعه یک جامعه مورد توجه قرار گیرد.

با همین رویکرد کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری در تاریخ 16 بهمن 1398 توسط مرکز توسعه و گسترش مطالعات میان رشته ای در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

از مهمترین محور های این رویداد می توان به نانو مواد و مواد پیشرفته (نانولوله ها، نانوکامپوزیت، نانوالیاف، نانوذرات، نانوسیم ها، نانوحسگرها، نانوفوتونیک ..)، نانو ساختار ها و روش های شناسایی، سنتز و ساخت آن ها، شبیه سازی، طراحی و مدل سازی در فناوری نانو، نانو حسگر ها، نانو فیزیک، نانو مکانیک، نانو تجهیزات، نانوکامپوزیت، نانو مغناطیس، آفت کشی نانو، نانوپوشش ها، نانو الکترونیک، نانو زیست فناوری، نانو بیو سنسور ها، نانو در علوم کشاورزی، فناوری نانو در فراوری برق، فناوری نانو، آموزش، ایمنی، فناوری نانو در محیط زیست، نانو پزشکی و تشخیص پزشکی، نانو بیوتکنولوژی در معماری و هنر، فناوری نانو در انرژی های تجدید پذیر، نانو مواد در غذا، کشاورزی و تصفیه آب، کاربرد فناوری نانو در پزشکی و دارو سازی و نانو مواد نانو لوله ها، نانو الیاف، نانو ذرات، نانو سیم ها اشاره نمود.

لازم به ذکر است؛ آخرین مهلت ارسال اصل مقالات 2 بهمن ماه و آخرین مهلت ثبت نام نهایی 10 بهمن ماه خواهد بود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت: https://nano.bcnf.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 02166594175 تماس بگیرید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 797

به "کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری 16 بهمن برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس بین المللی مطالعات میان رشته ای نانو فناوری 16 بهمن برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید