کاخ باکینگهام: در خصوص مساله تبعیض نژادی مارکل سخنرانی خواهیم کرد

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در پی اظهارات جنجالی مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی انگلیس در خصوص تبعیض نژادی گسترده به کار رفته علیه وی از سوی خاندان سلطنتی، کاخ باکینگهام با صدور بیانیه ای از آمادگی خاندان سلطنتی برای انجام سخنرانی به منظور توضیح فجایع به وجود آمده برای افکار عمومی خبر داد.

کاخ باکینگهام: در خصوص مساله تبعیض نژادی مارکل سخنرانی خواهیم کرد

در بینایه مذکور آمده است: تمامی خاندان سلطنتی از آنچه طی چند سال گذشته، زندگی هری و مگان را به چالش کشیده ناراحت و اندوهگین هستند. موارد زیادی که رخ داده، به ویژه مساله نژاد (مارکل) همه موجب نگرانی هستند. هر چند برخی موارد هم (با واقعیت) بسیار متفاوت هستند، با اینحال همه آنها جدی گرفته شده و خاندان سلطنتی در این خصوص سخنرانی خواهند کرد.

کاخ باکینگهام همچنین در این بیانیه مدعی شده که هری و مگان، همواره از دوست داشتنی ترین اعضای خاندان سلطنتی بوده اند!

لازم به ذکر است در پی اظهارات مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی بریتانیا در خصوص تبعیض های به کار رفته علیه سیاه پوستان در جامعه انگلستان از سوی خاندان سلطنتی، اوپال تومتی، نایب رئیس جنبش جان سیاهپوستان مهم است، امروز طی سخنانی گفت: پس از آنکه مگان مارکل ادعای نژادپرستی علیه این خانواده را عنوان کرد، هیچ کسی نباید از سلطنت انگلیس و خاندان سلطنتی حمایت کند.

این فعال حقوق سیاهان در جامعه انگلیس همچنین گفت که مردم باید صحبت زنان سیاه را باور کنند، زیرا مگان تنها کسی نبود که مورد تبعیض قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1632

به "کاخ باکینگهام: در خصوص مساله تبعیض نژادی مارکل سخنرانی خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ باکینگهام: در خصوص مساله تبعیض نژادی مارکل سخنرانی خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید