لشکرکشی مسئولان ورزش به تمرین تیم ناامید، حمایت ها حرف است!

به گزارش دیار سلمان، تیم فوتبال امید ایران که خود را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک توکیو آماده می نماید از روز شنبه تمریناتش را درحالی پیگیری کرد که بعضی تیم ها حاضر نشدند بازیکنانشان را در اختیار این تیم قرار دهند.

لشکرکشی مسئولان ورزش به تمرین تیم ناامید، حمایت ها حرف است!

اردوی این تیم درحالی امروز دوشنبه به خاتمه رسید که بعضی بازیکنان تاثیرگذار در تیم استیلی فقط یک جلسه تمرین کردند. با این حال امروز تعداد زیادی از پیشکسوتان و مسئولان ورزش به محل تمرین این تیم لشکرکشی کردند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزش ایران المپیک، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش، علی پروین، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، جواد زرینچه و ... از جمله مسئولان و پیشکسوتان حاضر در اردوی تیم امید بودند.

مسئولان ورزش و فدراسیون فوتبال در شرایطی برای حمایت از تیم امید به محل تمرین این تیم آمدند که همگی آنها نتوانستند مشکل بین باشگاه ها و تیم امید برای در اختیار قراردادن بازیکنان را حل نمایند.

اگر این مسئولان نتوانند موانع موجود بر سر راه تیم امید را مرتفع نمایند، این تیم حمایت در حد حرف را می خواهد چکار؟ این حمایت ها چه مسئله ای از تیم امید حل می نماید؟ آیا تیم امید برای موفقیت و رسیدن به المپیک به بازیهای تدارکاتی و بازیکنان تاثیرگذار احتیاج دارد یا حضور مسئولان پرتعداد در محل تمرین؟

مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال اگر می خواهند این تیم به المپیک برود باید به فکر حل مسائل فنی این تیم باشند که حرف اول را در زمین می زند نه اینکه به محل تمرین بروند و با حرف هایشان امیدواری بی مورد ایجاد نمایند.

تیمی که چند روز گذشته تمرین کرد بیشتر از آنکه تیم امید ایران باشد تیم ناامید بود چرا که نه بازیکنانش کامل بودند و نه حریفان تدارکاتی خوبی در پیش دارد. با این شرایط عملا نمی توان به این تیم هم امیدوار بود. فوتبال شوخی بردار نیست و با خاطره تعریف کردن وزیر ورزش هم به المپیک صعود نمی نماید!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 761

به "لشکرکشی مسئولان ورزش به تمرین تیم ناامید، حمایت ها حرف است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لشکرکشی مسئولان ورزش به تمرین تیم ناامید، حمایت ها حرف است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید