شرکت آب و فاضلاب هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی کند

به گزارش دیار سلمان، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی تاکید نمود: این شرکت هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی کند و تمام دریافتی های آبفا به وسیله درگاه های بانکی و شماره حساب های تعیین است.

شرکت آب و فاضلاب هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی کند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از خوی، یداله سلطانی با تأکید بر اینکه شرکت آب و فاضلاب بابت خدمات خود هیچ گونه وجه به صورت نقدی از مشترکان و مراجعان دریافت نمی کند، توضیح داد: این شرکت بابت هرگونه خدماتی که به وسیله پرسنل خدماتی و کارکنان امدادی و حوادث در حوزه آب و فاضلاب در معابر شهر و روستا یا درِب منازل شهروندان قبل از کنتور آب و کلکتور فاضلاب انجام می دهد دریافت نقدی ندارد.

وی با بیان اینکه دستگاه های کارت خوان (POS) شخصی و یا شماره حساب بانکی شخصی جهت دریافت هزینه خدمات آب و فاضلاب اعتبار قانونی ندارد، اعلام کرد: تمامی پرداخت ها به این شرکت باید به وسیله درگاه های بانکی و شماره حساب هایی که به نام شرکت آب و فاضلاب است انجام گردد.

مدیر عامل شرکت به شهروندانی که قصد پرداخت هزینه های مرتبط با هر گونه خدمات آبفا را دارند توصیه کرد قبل از هرگونه پرداختی از صحت شماره حساب و درگاه مربوط به شرکت آب و فاضلاب اطمینان حاصل نمایند.

وی بعلاوه در مورد اجرای شبکه و نصب انشعاب فاضلاب گفت: این شرکت هیچ گونه مجوز قانونی برای نصب انشعاب فاضلاب در داخل منازل مشترکین ندارد و مجاز نیست وارد مِلک مشترکان گردد.

سلطانی یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب هیچ گونه مسئولیتی در مورد اعلام نظر برای اجرای شبکه داخلی فاضلاب منازل مشترکین ندارد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه تمام مأموران قرائت کنتور برای مراجعه به درب منازل مشترکین باید لباس فُرم مخصوص بر تن داشته باشند، گفت: مأموران قرائت کنتور ملزم به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر هستند.

سلطانی در سرانجام ابراز داشت: مشترکان گرامی در صورت داشتن هرگونه ابهام، استعلام و شکایت در مورد سوءاستفاده احتمالی می توانند با سامانه ارتباط مردمی 122 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2194

به "شرکت آب و فاضلاب هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت آب و فاضلاب هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید