شب های فوتبالی تلویزیون علیه یحیی گل محمدی

به گزارش دیار سلمان، یحیی گل محمدی مدتی است که از صدا و سیما و عملکرد آن در قبال تیم پرسپولیس گلایه دارد و این باعث شد تا او پس از بازی مقابل آلومینیوم و در نشست مطبوعاتی از دوربین صدا و سیما بخواهد تا این محل را ترک کند.

شب های فوتبالی تلویزیون علیه یحیی گل محمدی

این اقدامی از سوی گل محمدی بود که البته به گفته خودش واکنشی به رفتار های صدا و سیما در این فصل است که پرسپولیس را زیر فشار برده و طور دیگری نشان داده اند. در عین حال با توجه به اینکه یحیی سرمربی پرسپولیس است و تصمیمش در این باره بازتاب زیادی دارد دو مجری برنامه شب های فوتبالی بلافاصله به این اقدام او پاسخ دادند و به حمایت از مجموعه متبوع شان پرداختند و سعی کردند از حقوق صدا و سیما در قبال این جنگ احتمالی دفاع نمایند.

محمد میر و سعید درخشنده دو مجری برنامه شب های فوتبالی با انتقاد از گل محمدی به او یادآور شدند که بخشی از موفقیت و تصویری که وی در حال حاضر در جامعه دارد وابسته به عملکرد صدا و سیما و بازنمایی مهارت های وی در دوران بازیگری و مربیگری است.

صحبت های کامل این دو مجری شب های فوتبالی را برایتان منتشر می کنیم:

میر: آقای گل محمدی عزیز شما نمی توانید به یک خبرنگار دستور بدهید که دوربینش را خاموش کند یا از سالن بیرون برود، چون نه پرسپولیس متعلق به شماست نه صدا و سیما متعلق به ماست. ما همه برای مردم کار می کنیم و این چیزی است که یک بار بگوییم، واضح است. نکته دیگری وجود ندارد. ما نمی توانیم برای دیگران مشخص تکلیف کنیم، چون بار ها شده که به خبرنگار ها و گزارشگر های صدا و سیما گفته می گردد دوربین هایتان را خاموش کنید و از این سالن بیرون بروید تا ما صحبت کنیم. اینطور نیست. ما همه به هم احتیاج داریم. پرسپولیس و استقلال به صدا و سیما و متقابلا صدا و سیما کوشش می نماید برنامه ریزی اش برای پوشش این مسابقات باشد. این داستان ها و این اتفاقات چالش ها را بیشتر می نماید کما اینکه همه دوست دارند کنار هم کار نمایند تا مردم مسرور باشند. چون ما اشاره کردیم این ها همه متعلق به مردم است.

درخشنده: یک بحثی هم که آقای گل محمدی در چند وقت اخیر مطرح می نمایند این است که در فلان برنامه فلان ادبیات استفاده شده است. شما از مجری انتقاد کردید، ادبیاتش را خیلی متناسب با انتظارات باشگاهتان ندیدید. البته آنالیز شد و احساس شد این ادبیات شاید مناسب رسانه نباشد و با مجری به شکلی برخورد شد حتی به واسطه گفتن مطلبی که سرمربی محترم باشگاه پرسپولیس نپسندید، توبیخ شد و این یک بحث مجزا است.

اما دیگر ادامه دادن این بحث معنای دیگری پیدا می نماید. فرهاد مجیدی، یحیی گل محمدی و همه ستاره هایی که در فوتبال ما رشد کردند، دیده شدند و به چشم آمدند اتفاقا به وسیله همین رسانه فرصت برای دیده شدنشان فراهم شده است. چطور آن زمانی که قرار است بازی باشگاهی تان پخش گردد، بازی ملی تان پخش گردد صدا و سیما و رسانه خوب است، اما تا یک نقدی از جنابعالی و دوستانتان مطرح می گردد سریع دوستان شمشیر را از رو می بندد. اینکه نمی گردد. به هرحال رویه اشتباه وجود دارد یا رفتاری است که قابل نقد است، مطرح می گردد و آنالیز می گردد و نکاتش گفته می گردد.

نه سر جنگ وجود دارد و نه قصد داریم کسی را تخریب کنیم. برای ما به هیچ وجه این موضع نیست. یک نکته را هم بگویم که این نقد مستقیما به سازمان لیگ وارد است. سازمان لیگ بهرحال یک سری قواعد پیش و بعد از مسابقه دارد و سرمربی موظف است حضور پیدا کند و رسانه های رسمی مجوزدار باید بازی را پوشش بدهد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1835

به "شب های فوتبالی تلویزیون علیه یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب های فوتبالی تلویزیون علیه یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید