جلالی: کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست، تلاش می کنم برای گل گهر مفید باشم

به گزارش دیار سلمان، سرمربی جدید گل گهرسیرجان در جلسه معارفه خود از پیشکسوتان و مسئولان درخواست یاری کرد.

جلالی: کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست، تلاش می کنم برای گل گهر مفید باشم

به گزارش دیار سلمان، مجید جلالی در جلسه معارفه خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: افتخار حضور گل گهر در لیگ برتر متعلق به کسانی است که در این راه برای این تیم زحمت کشیده اند و تا زمانی که در این باشگاه حضور دارم، تمام تلاشم را در جهت مفید بودن برای باشگاه می کنم. نه تنها برای باشگاه، بلکه برای جامعه، شهر و همنوعانم تلاش می کنم.

او اضافه نمود: صحبت های بنده دو بخش دارد. یک روی صحبتم با مسئولان، پیشکسوتان و صاحب منصبان این شهر و استان است. کاری که در پیش داریم بسیار سخت است و لیگ برتر جای شوخی ندارد چرا که در لحظه ممکن است از رقابت جا بمانی. در لیگ برتر همه باید به طور متمرکز و متحد تلاش کنند. اگر کسی به دنبال منفعت طلبی باشد کاری پیش نمی رود. حتی در تیم های بزرگتر مانند استقلال و پرسپولیس این مسئله وجود دارد. از بزرگترها و مسئولان درخواست دارم تا در جهت یاری به این تیم و به بازیکنان آن آستین بالا بزنند. روی دوم صحبت هایم با بازیکنان است. کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست و هرچیزی به ما بدهند در ازای آن از شما کار و تلاش می خواهند. هر کدام از ما به اندازه خودمان مسئولیت داریم.

سرمربی جدید گل گهرسیرجان ادامه داد: اگر ذهنیت من نسبت به این تیم خوب نبود، هیچوقت این مسئولیت را قبول نمی کردم. آدم تازه کاری نیستم و پایین و بالای این فوتبال را زیاد دیده ام. باید با همه وجود کار کرد.تنها عاملی که یک بازیکن را محبوب می کند، صداقت و تلاشش است. در غیر این صورت نمی شود کار را پیش برد. اگر این تیم پیروز شود، همه پیروز می شوند اگر هم پیروز نشود هر کدام از ما به یک شکل لطمه می خوریم. امیدوارم خدا ما را در این زمان کم و با بازی های سخت یاری کند تا بتوانیم بهترین بهره وری را داشته باشیم و به ثبات برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 607

به "جلالی: کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست، تلاش می کنم برای گل گهر مفید باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: کسی عاشق چشم و ابروی ما نیست، تلاش می کنم برای گل گهر مفید باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید