رکورددار پرتاب نیزه راننده اسنپ شد!

به گزارش دیار سلمان، علی فتحی گنجی رکورددار پرتاب نیزه ایران و یکی از دو مدال آور دوومیدانی ایران در بازی های کشور های اسلامی از بی توجهی مسئولان استانی گلایه دارد. این ورزشکار که چند ماه قبل در بازی های قونیه پیروز به کسب مدال برنز شد و در ادامه هم رکورد ملی ایران در این ماده را به نام خود ثبت کرد، برای تامین هزینه های ورزشی خود مجبور است در اسنپ کار کند و می گوید با اینکه بازی های آسیایی پیش روست، اما مسئولان ورزشی استان توجهی به او ندارند.

رکورددار پرتاب نیزه راننده اسنپ شد!

دوومیدانی به عنوان پرمدال ترین ورزش در بازی های المپیک و آسیایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کشور ها می توانند با حمایت از این رشته سهم خود را در سبد مدالی بازی های مهم افزایش دهند، اما در ایران رکورددار پرتاب نیزه مجبور است بخش قابل توجهی از زمان تمرین خود را به تامین هزینه های ورزشی اختصاص بدهد.

فتحی گنجی در مصاحبه با ایسنا در خصوص وعده محقق نشده مسئولان اداره کل وزش و جوانان لرستان اعلام کرد: بعد از مدال آوری در بازی های کشور های اسلامی، مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان گفتند وقتی به ایران برگردی پیش استاندار می رویم تا تقدیر شوی. قرار بود شنبه بعد از بازگشتم از بازی ها برویم، اما هنوز آن شنبه نرسیده است.

او در ادامه اضافه کرد: مسئولان استان به وعده هایی که به من دادند عمل نکردند، اما در فضای مجازی می بینم از ورزشکاران سایر رشته ها تقدیر کردند و آن ها را پیش استاندارد بردند. مدال آوری در دوومیدانی خیلی سخت است و من این کار را انجام داده ام، اما توجهی نمی نمایند.

رکورددار پرتاب نیزه ایران در خصوص عدم حمایت مسئولان استانی گفت: از سمت مسئولان استان حمایت نمی شوم. در واقع آنقدر حمایت ها ناچیز است که آدم خجالت می کشد در خصوصش صحبت کند. نمی گردد با آن ورزش کرد و رو به جلو رفت.

او در خصوص تامین هزینه های ورزشی خود اعلام کرد: صبح ها در اسنپ کار می کنم تا از این طریق مخارج ورزشم را تامین کنم. عصر هم تمریناتم را انجام می دهم. این در حالی است که مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی را پیش رو داریم و مسئولان انتظار دارند مدال بگیرم.

فتحی گنجی در این مورد اضافه کرد: هزینه هایم را به صورت شخصی تامین می کنم و برای بازی های آسیایی آماده می شوم. آقای بادپی مربی من است، اما به او حقوق نمی دهند و مجبورم خودم پول بدهم تا برایم برنامه بفرستند، چون در شهر دیگری است و از من دور است.

این ورزشکار در خاتمه گفت: بعد از مدال آوری در بازی های کشور های اسلامی در استان هیچ توجهی به من نشد. روبرو با من خوب هستند، اما تقدیر و حمایت هایشان را از افراد دیگری انجام می دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1401 بروزرسانی: 5 دی 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2281

به "رکورددار پرتاب نیزه راننده اسنپ شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورددار پرتاب نیزه راننده اسنپ شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید