دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به تیم ملی شطرنج دانشجویی راه یافتند

به گزارش دیار سلمان، دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با قهرمانی در مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان، به این تیم راه یافتند.

دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به تیم ملی شطرنج دانشجویی راه یافتند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان دختر و پسر که با همکاری فدراسیون شطرنج از روز گذشته شروع شده بود، امروز و در سرانجام 7 دور رقابت با معرفی نفرات برتر به سرانجام رسید.

وصال حامدی نیا و مرصاد خداشناس دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان که به صورت آنلاین برگزار گردید، شرکت کردند و در سرانجام 7 دور رقابت، قهرمان بخش دختران و پسران این مسابقات شدند و جواز حضور در تیم ملی دانشجویان را بدست آوردند.

در جدول دختران که با حضور 15 شرکت کننده برگزار گردید، استاد بین المللی وصال حامدی نیا، دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد قهرمان شد و در جدول پسران که با شرکت 19 دانشجو برگزار گردید استاد بین المللی مرصاد خداشناس، دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد اول شد.

این مسابقات با کنترل زمانی سریع 15 دقیقه +5 ثانیه پاداش به ازای هر حرکت در 7 دور به روش سوئیسی به صورت انفرادی و به صورت آنلاین با کنترل ویدئویی برنامه زوم برگزار گردید.

لازم به ذکر است، نفرات برتر از سوی کمیته فنی به تیم ملی دانشجویان دعوت خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1469

به "دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به تیم ملی شطرنج دانشجویی راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به تیم ملی شطرنج دانشجویی راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید