تمجید قلعه نویی از هوادار: حق ما پیروزی نبود

به گزارش دیار سلمان، سرمربی گل گهر گفت: هیچ تیمی به میزان هوادار تا این حد ما را تحت فشار نگذاشته بود و باید بگویم حق ما برد نبود.

تمجید قلعه نویی از هوادار: حق ما پیروزی نبود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل هوادار اظهار کرد: عنایتی یک مربی بی ادعا است که سلسله مراتب را طی کرده و یک تیم خوب را درست کرده است. در یک سال گذشته هیج تیمی انقدر روی ما فشار نیاورده بود. دلیل اولش تیم خوب هوادار و دومین دلیل بازی قبل ما است که باعث افت بدنی ما شد. با این حال از بازیکنانم تشکر می کنم اما باید بگویم حق ما برد نبود و در این بازی شانس یارمان بود.

او ادامه داد: در اصل ما باید 27 امتیازی باشیم و نباید بازیکنان ما انقدر عذاب بکشند و از نظر روحی به خاطر کاری که نکردند افت کنند. ما اکنون باید سوم جدول باشیم. خداراشکر بازیکنان ما بعد از آن اتفاق 8 امتیاز گرفتند و کار بزرگی کردند. بعضی موقع ها این بازیکنان را می بینم خجالت می کشم چون برای کاری که نکردند، جریمه شدند. ما در واقع 27 امتیازی هستیم و نباید حق ما را می خوردند. شهرستان ما بدون هیچ ادعایی زحمت می کشد اما کاری با ما کردند که از نظر روحی به مشکل خوردیم.

سرمربی گل گهر با بیان اینکه درست است پیروز می شویم اما شادابی گذشته را نداریم، گفت: نباید با شهرستانی که صداقت در آن حاکم است، این کار را می کردند. بیشتر از این نمی توانم حرف بزنم چون لب تیغ هستیم. در این بازی داور به ما 8 کارت داد و نمی دانم چرا این کار را کرد. البته باید به او احترام بگذاریم. جوری شد که که مجبور شدیم دو بازیکنمان را تعویض کنیم.

او درباره جذب کی روش استنلی بیان نمود: ما مشکل خط حمله نداریم و اگر گل های زده ما را کم نکنند، تیم دوم لیگ می شویم. با اینکه مهاجم هدف نداریم اما در گل زده پیروز بودیم. کی روش استنلی بسیار به تیم ما می تواند کمک کند اما مشکلش این است که یک سال و نیم از مسابقات دور بوده است. امیدوارم شرایط بهتر شود و بتواند به ما کمک کند. اگر انگیزه های سال اولش را داشته باشد، خط حمله ما تقویت می شود. باید یک یا دو بازیکن دیگر را هم اضافه کنیم و چون در نیم فصل دوم شرایط تغییر می کند.

قلعه نویی در رابطه عملکرد رضا شکاری گفت: اعتقاد من این است که این بازیکن به حقش نرسید چون او یک بازیکن استاندارد اروپایی است. او بازیکن با اخلاقی است و اگر خوب هدایت می شد، می توانست تا کنون 60 بازی ملی داشته باشد. اگر همینگونه ادامه دهد، می تواند به اروپا برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2067

به "تمجید قلعه نویی از هوادار: حق ما پیروزی نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید قلعه نویی از هوادار: حق ما پیروزی نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید