کوشش برای برقرار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید ادامه دارد

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران/لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: 95 درصد روستاهای شهرستان الیگودرز برق دار هستند، کوشش برای برقرار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید ادامه دارد.

کوشش برای برقرار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید ادامه دارد

فریدون خودنیا با اعلام این خبر که 95 درصد روستاهای شهرستان الیگودرز برقدار هستند، بیان نمود: کوشش همکاران شرکت نیروی برق لرستان برای برقدار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید در صورت برطرف راه گشایی به وسیله اداره راهداری ادامه دارد.

وی ادامه داد: در پی اعلام هواشناسی مبنی بر ورود توده بارشی به استان در چند روز گذشته تمام عوامل شرکت توزیع برق استان در آماده باش کامل قرار گرفته اند و در بارش شدید به خصوص در شهرستان های ازنا و الیگودرز که به صورت برف بوده که این بارش ها در منطقه ها کوهستانی شدیدتر به طوری که ارتفاع برف در منطقه ها کوهستانی به حدود یک و نیم متر هم می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بیان نمود: بارش های شدید باعث شد قسمتی از برق شهر الیگودرز و روستاهای آن قطع گردد که بلافاصله همکاران برق الیگودرز با کوشش و اقدام به موقع برق شهر در همان ساعات اولیه وصل شد و عملیات وصل برق روستاها از ساعت 11 شب روز آدینه 24 دی ماه آغاز و تا غروب شنبه 25 دی ماه ادامه داشت و کلیه روستاهایی که راه دسترسی به آنها وجود داشت برق دار شدند.

خودنیا اظهار کرد: تعدادی از روستاهای بزنوید به دلیل بسته شدن راه در خاموشی به سر می برند.

وی توضیح داد: اکیپ های شرکت توزیع برق استان در منطقه حاضر هستند و به محض اینکه اکیپ های راهداری راهگشایی کند، بلافاصله برای وصل شدن برق روستاهای بی برق اقدام خواهد شد.

خودنیا یادآور شد: در مجموع برای عملیاتی که در شب گذشته اجرا شده در شهرستان الیگودرز 15 اکیپ و در شهرستان ازنا 8 اکیپ فعال حضور داشته اند و حدود 95 درصد از مشترکین روستایی که برق آنها قطع شده بود برطرف مشکل شده و تنها 5 درصد از برق روستاهای بزنوید به خاطر عدم راه دسترسی قطع هستند.

عبدالرضا حسینی مهر معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق لرستان نیز گفت: با توجه به عدم راه دسترسی به روستاهای صعب العبور الیگودرز همکاران شرکت توزیع در منطقه فرسش بدون اینکه راه شکافی کامل صورت بگیرد به این منطقه ها به صورت پیاده اعزام شده اند و با حدود 12 کیلومتر پیاده روی توانسته اند روستاهای منطقه فرسش را بصورت کامل برقدار کردند.

حسینی مهر ادامه داد: تمام اکیپ های شرکت توزیع برق در شهرستان الیگودرز در حالت آماده باش قرار دارند و به محض راه گشایی نسبت به برطرف خاموشی منطقه ها صعب العبور اقدام خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2137

به "کوشش برای برقرار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای برقرار شدن تعدادی از روستاهای بزنوید ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید