امشب گلبانگ تکبیر در آسمان سراسر کشور طنین انداز می گردد

به گزارش دیار سلمان، در ساعت 21 شب یوم الله 22 بهمن ماه بانگ تکبیر و ندای توحیدی الله اکبر ملت حماسه ساز ایران اسلامی در سراسر کشور طنین انداز و همزمان کران تا کران آسمان ایران نورباران خواهد شد.

امشب گلبانگ تکبیر در آسمان سراسر کشور طنین انداز می گردد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در ساعت 21 شب یوم الله 22 بهمن ماه به یاد حماسه ماندگار و تکبیر های ملت مبارز و قهرمان ایران اسلامی در بهمن خونین 57، بانگ تکبیر و ندای توحیدی الله اکبر ملت حماسه ساز ایران اسلامی در سراسر کشور طنین انداز و همزمان کران تا کران آسمان ایران نورباران خواهد شد.

متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به توضیح زیر است:

بسم الله الـرحـمن الـرحیـم

حمد و سپاس خداوند قادر متعال که نعمت بهره مندی از برکات مردمی ترین انقلاب دنیا را علی رغم تمام کارشکنی ها و فشار های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مردم این سرزمین و دنیا اسلام ارزانی داشت.

به اطلاع عموم مردم می رساند: در ساعت 21 شب یوم الله 22 بهمن ماه به یاد حماسه ماندگار و تکبیر های ملت مبارز و قهرمان ایران اسلامی در بهمن خونین 57، به شکرانه چهل و دوسال بالندگی، اقتدار و استواری، بانگ تکبیر و ندای توحیدی الله اکبر ملت حماسه ساز ایران اسلامی در سراسر کشور طنین انداز و همزمان کران تا کران آسمان ایران نورباران خواهد شد.

این نورافشانی در تمام مراکز استان ها، 400شهر کشور و 22 منطقه تهران انجام می شود.

همچنین در آستانه یوم الله 22 بهمن، ویژه برنامه شکوه صبر و شکر با حضور هیئت های مذهبی در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی و به صورت همزمان در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علی ها و مساجد و بقاع متبرکه سراسر کشور در روز سه شنبه21 بهمن ماه ساعت 18:30 برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1697

به "امشب گلبانگ تکبیر در آسمان سراسر کشور طنین انداز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امشب گلبانگ تکبیر در آسمان سراسر کشور طنین انداز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید