تور ارزان قطر: هشدار درباره فروش جعلی تور های جام جهانی قطر

به گزارش دیار سلمان، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با اعلام اینکه تا به امروز برای فروش بلیت های جهت دوحه قطر با هیچ دفتر خدمات مسافرتی مذاکره ای نداشته است، نسبت به فروش جعلی تور های جام جهانی قطر با استفاده از نام این شرکت هشدار داد.

تور ارزان قطر: هشدار درباره فروش جعلی تور های جام جهانی قطر

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش ایرنا، اخیراً مشاهده شده است دفتر خدمات مسافرتی یابکس (ماکان سفر دنیا) اقدام به تبلیغ پکیج های ویژه جام دنیای قطر نموده است و از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما به عنوان شرکت هواپیمایی این تور مسافرتی نام برده است.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ضمن رد این موضوع اعلام می دارد هیچ پروازی برای جام دنیای قطر از سوی این شرکت به دفتر خدمات مسافرتی یابکس واگذار نشده است و تبلیغ این تور صحت ندارد.

گفتی است در صورت مشاهده فروش تور های ویژه جام دنیای قطر با استفاده از نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با تبلیغ کنندگان به وسیله مراجع قانونی برخورد خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، تا به امروز برای فروش بلیت های راستا دوحه قطر با هیچ دفتر خدمات مسافرتی مذاکره ای نداشته است و از هموطنان درخواست می شود در صورت مشاهده چنین تور هایی حتماً از صحت آن اطمینان حاصل نموده و در صورت هرگونه شکایت به وسیله سازمان هواپیمایی کشوری اقدام شود.

علاقه مندان حضور در بازی های جام دنیای قطر می توانند برای اطمینان از صحت فروش تور های ویژه جام دنیای قطر با پرواز هما با شماره تلفن 46621888 مرکز فروش تلفنی هما تماس بگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2165

به "تور ارزان قطر: هشدار درباره فروش جعلی تور های جام جهانی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: هشدار درباره فروش جعلی تور های جام جهانی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید