قربانی: تیم صنایع شانس قهرمانی است؛ ستارگان مدعی صعود نیست، تیم دست و پا بسته ای در لیگ نخواهیم بود

به گزارش دیار سلمان، سرمربی تیم کشتی ستارگان ساری شانس تیمش برای صعود به مرحله نیمه نهایی را خیلی کم دانست و گفت: حریفی دست و پا بسته برای هیچ تیمی نخواهیم بود.

قربانی: تیم صنایع شانس قهرمانی است؛ ستارگان مدعی صعود نیست، تیم دست و پا بسته ای در لیگ نخواهیم بود

مرتضی قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد اینکه چقدر تیمش به صعود از گروهش و حضور در نیمه نهایی مسابقات لیگ کشتی فکر می نماید، گفت: روی کاغذ شانس صعود ما خیلی کم است، ما هیچگونه ادعایی مبنی بر قرار گرفتن روی سکو نداریم. در گروه ما تیم صنایع مازندران با آن هزینه هایی که انجام داده و کشتی گیران شاخصی از جمله کامران قاسم پور را جذب نموده، مدعی قهرمانی است. در واقع اگر این تیمش دوم گردد زیر سوال می رود، چه برسد به اینکه از گروهش صعود نکند.

وی ادامه داد: ما خیلی مدعی نیستیم، آمدیم لیگ را گرم کنیم، 10 سال است که در مسابقات هستیم تا به میزان خودمان گرمابخش تنور مسابقات باشیم. شاید ما هم به میزان خودمان به کشتی یاری کردیم و هر ساله به جوان ها میدان دادیم که خودشان را نشان دهند. در عین حال که مدعی صعود و قهرمانی نیستیم، تیم دست و پا بسته هم نیستیم.

قربانی در مورد حریف اصلی تیمش در مرحله مقدماتی لیگ برتر، توضیح داد: با این شرایط صنایع برای قهرمانی بسته شده و حتما روی سکوی اول یا دوم قرار خواهد گرفت. این تیم از مربیان و کشتی گیران بزرگ بهره می برد.

این مربی مازندرانی در مورد استفاده تیمش از کشتی گیران خارجی، تاکید نمود: هنوز حضور خارجی ها در تیم مان قطعی نشده است.

به گزارش خبرنگاران، تیم های صنایع مازندران، ستارگان ساری، خراسان جنوبی و مقاومت تهران در گروه ب مسابقات لیگ برتر آزاد با هم در یک گروه حضور دارند که مبارزه های دور رفت این گروه روز آدینه در جویبار برگزار خواهد شد.

عرفان الهی عضو 70 کیلوی تیم ملی آزاد در دنیای نروژ و قهرمان جوانان دنیا به همراه سعید داداشپور، مهران شیخی، سعید غلامی و مهدی حاجیلوییان نایب قهرمان جوانان دنیا از جمله نفرات شاخص تیم ستارگان ساری در لیگ سال جاری هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1968

به "قربانی: تیم صنایع شانس قهرمانی است؛ ستارگان مدعی صعود نیست، تیم دست و پا بسته ای در لیگ نخواهیم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: تیم صنایع شانس قهرمانی است؛ ستارگان مدعی صعود نیست، تیم دست و پا بسته ای در لیگ نخواهیم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید