فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397

به گزارش دیار سلمان، فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه بیست و سومین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397

فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و سومین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز تمرکز کردن روی هر موضوعی برایتان بسیار مشکل شده است. فکر کردن به گذشته و نگرانی درباره اینکه آینده این کارها چه خواهد شد فقط وقتتان را هدر می دهد. بهترین کار در زمان کنونی رها کردن ذهن و آزاد گذاشتن آن است. از لحاظ عاطفی دچار تشویش شده اید، جای نگرانی نیست زیرا به زودی این مشکل نیز حل خواهد شد. سعی کنید حرف دلتان را صادقانه برای شریک زندگیتان بیان کنید.

اردیبهشت

تغییر و تنوع در محیط کار می تواند یکی از عوامل پیشرفت شما باشد به شرطی که این تغییرات در زمان مناسب انجام گیرد. کافی است زمانی که سرتان شلوغ است تغییری انجام دهید هم خودتان گیج خواهید شد هم کارتان نیمه تمام خواهد ماند. نگران تغییر در خلق و خوی شریک زندگیتان نباشید چرا که به زودی این مشکل رفع خواهد شد. امروز یک پیشنهاد کاری دریافت خواهید کرد، در پاسخ دادن به آن عجله نکنید، همیشه ریسک کردن هم بد نخواهد بود.

خرداد

رفتار اطرافیانتان امروز شما را عصبی کرده است. آرامش خود را حفظ کنید و سعی کنید که خود را از آن ها دور نگه دارید. امروز از آن روزهایی است که حس کنجکاوی در شما برانگیخته شده است. دلتان برای یک طبیعت گردی دلچسب لک می زند اما از آنجا که مسئولیت های فراوانی بر دوشتان است بهتر است این کار را به زمان دیگری موکول نمایید. با یک برنامه ریزی دقیق می توانید رویایتان را محقق سازید.

تیر

سعی کنید امروز را کنار دوستانتان باشید. از خاطرات شیرین گذشته، دغدغه های آینده و آروزهایی که در سر دارید با آن ها حرف بزنید. دوستان با اعتماد و پر تلاش می توانند شما را درسیدن به آرزوهایتان یاری کنند. اگر از سوی برخی اطرفیانتان در مورد برخی از کارهایی که علاقه به انجام آن ها هستید مخالفتی دیدید، در مقابل آن ها ایستاده و پاسخشان را قاطعانه بدهید. موضوعی را از عشقتان مخفی کرده اید بهتر است هر چه سریع تر او را آگاه کنید، چرا که ممکن است باعث بروز سوتفاهم و دلخوری میان شما و او گردد.

مرداد

اینکه دوست دارید در هر زمینه ای بهترین باشید یکی از ویژگی های شماست. این مسئله امروز به اوج خود رسیده و تحمل هیچ شکستی را نخواهید داشت. در برخورد با مسائل احساساتی رفتار نکنید و از عقل و منطقتان یاری طلبید. مدتی است که از دوستانتان بی خبر هستید و احساس تنهایی می کنید. سعی کنید دلیل این بی خبری و دوری را دریابید. تنهایی بیش از حد می تواند شما را به سمت افسردگی شدید بکشاند.

شهریور

بهتر است امروز برای خودتان برنامه ای بنویسید. هدفتان را مشخص کرده و راستاهایی که بایستی برای رسیدن به مقصد طی کنید را یادداشت کنید. قبل از گذاشتن هر قدمی خوب فکر کنید. شک و نامطمئن بودن از راستا می تواند شما را به انحراف بکشاند. در رابطه عاطفی خود تنشی مشاهده می کنید نگران نباشید چرا که موضوعی بسیار سطحی است و به زودی خاتمه خواهد یافت.

مهر

امروز نتیجه کاری را که مدت هاست برای رسیدن به آن تلاش می کنید خواهید دید. پس سعی کنید که به راحتی آن را از دست ندهید. در این مرحله بایستی انرژیتان را دوچندان کنید و به جای اینکه پشت سرتان را نگاه کنید فقط رو به جلو حرکت کنید. به زودی تغییری اساسی در زندگیتان به وجود می آید که حالتان را دگرگون خواهد کرد. امواج مثبتی که در فضا پراکنده شده اند شما را رمانتیک کرده اند پس امروز بهترین زمان برای بدست آوردن دل شخص مورد علاقه تان است.

آبان

در گیری بین عقل و احساس، تصمیم گیری را برایتان سخت کرده است ولی امروز به راحتی از پس این کار بر خواهید آمد. تصمیمی که امروز می گیرید نقش پر رنگی در آینده شما خواهد داشت، درهای بیشتری به رویتان گگردده شده و فرصت های بی نظیری جلوی پایتان قرار می گیرند. کافی است کمی به نشانه های اطرافتان دقت کنید. اگر امروز مسئله ای بین شما و شریک زندگیتان به وجود آمده است، آن را حل کنید. مصاحبه راه حل هر دردی است.

آذر

امروز اطرافیانتان زیر قول هایشان زده اند. دقیقا زمانی که شما نیاز به حمایت آنان دارید، تنهایتان گذاشته اند. اصلا نگران نباشید شما به خوبی از پس مسائلتان بر خواهید آمد. انجام کارها به تنهایی قدم هایتان را محکم خواهد کرد. از شنیدن حقیقت نهراسید. همانگونه که قرص های درمانگر تلخ هستند شنیدن حقیقت نیز برخی مواقع تلخ است ولی به صلاح شماست. پیشنهادی به شما می گردد که بهتر است از تصمیم عجولانه خودداری نمایید. صبر کلید موفقیت های شماست.

دی

سعی کنید قبل از انجام کارهایتان برنامه ریزی دقیق داشته باشید. بدانید اولویت هایتان کدامند و چه کارهایی ضروری نیستند. با این روش به راحتی می تواند انرژی و توانتان را مدیریت کرده و از آن بهره کافی ببرید. اگر امروز اطرافیانتان خواستند تا مدتی از شما دور بمانند نگران نشوید. همه انسان ها زمانی به تنهایی و فکر کردن درباره خود نیازمندند، پس از این فرصت بهره ببرید.

بهمن

حصاری که دور خود کشیده اید نتیجه ای جز دوری از دیگران ندارد. بسیار از روحیات و اخلاق جذاب شما به دلیل این محدودیت ها بر دیگران پوشیده است. هم زمان با احتیاطی که در برقراری روابط با دیگران دارید از توانایی های ذهنی خود نیز بهره ببرید. شما روابط اجتماعی بالایی دارید و از آن می توانید در پیشبرد کارهایتان به نحو احسن استفاده نمایید.اگر حرفی در درون دارید صادقانه بیان کنید تا دلخوری پیش نیاید.

اسفند

به طوری کلی فردی درونگرا و گوشه گیر هستید ولی امروز روی دیگر شما خود را به اطرافیان نشان خواهد داد. امروز دوستانتان علاقه مند به شنیدن حرف هایتان هستند حتی ساعت ها پای صحبت دلنشین شما خواهند نشست. خودتان هم تعجب کرده اید ولی امروز روز شماست. اعتماد به نفس داشته باشید و خودتان را به خوبی نشان دهید. از گفتن علاقه تان به فردی که دوستش دارید نترسید. این رفتار، شما را از هدفتان دور خواهد کرد. قلبتان را برای لمس عشق بازگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1581

به "فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 23 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید