طباطبایی: سه ماه به المپیک مانده و نمی دانیم کجاییم، زمان تغییر مربی نیست

مربی پیشین تیم ملی امید می گوید مسوولان تیم امید به جای تغییر مربی باید تدارکات و برنامه ریزی خوبی در سه ماه منتهی تا انتخابی فوتبال المپیک داشته باشد.

طباطبایی: سه ماه به المپیک مانده و نمی دانیم کجاییم، زمان تغییر مربی نیست

هادی طباطبایی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره اظهارات حمید استیلی مبنی بر احتمال تغییرات روی نیمکت تیم ملی در فاصله سه ماه تا شروع انتخابی المپیک گفت: اگر قرار است تغییر و تحولی باشد، باید زودتر از این تصمیم خودشان را می گرفتند. قبل از این هم سرمربی تیم ملی تغییر کرده بود.

او ادامه داد: یک بار در جهت مسابقات المپیک مربیان را عوض کرده بودیم. تیم در شرایطی قرار گرفته بود که کسی حاضر به هدایت آن نبود. این اتفاق به خاطر شرایط تیم ملی امید بود.

مربی پیشین تیم ملی امید تاکید کرد: فکر می کنم بیش از این که به فکر تغییر مربی باشیم، باید به فکر تدارکات مناسب برای این تیم باشیم. مسوولان باید تکلیف خودشان را مشخص کنند. ما سه ماه فرصت داریم. باید ببینم برای این سه ماه چه کار می کنیم. در حال تکرار تجربیات تلخ خودمان هستیم.

طباطبایی اضافه کرد: ما باید ببینم چه برنامه ای را برای موفقیت این تیم تدارک دیده ایم و چه چیزی در اختیار مربی می گذاریم؟ وقتی ندانیم چه می خواهیم و می خواهیم چه کاری کنیم، همین می شود.

مربی پیشین تیم ملی امید شرح داد: متاسفانه ما زمان را از دست دادیم. سه ماه به انتخابی المپیک مانده و نمی دانیم در کجا هستیم.

وی با بیان این که تیم ملی شروع خوبی برای حضور در المپیک داشت، گفت: یکی از بهترین کارها این بود که در بازی های مقدماتی، بازیکنان زیر 21 سال را به رقابت ها فرستادیم اما این به تنهایی کافی نبود.

طباطبایی اذعان کرد: اکنون تیم شاکله خود را از دست داده و شرایط برای تیم ملی امید مساعد نیست. الان زمان بسیار کمی باقی مانده است.

مربی پیشین تیم ملی امید برنامه ریزی را عامل اصلی ناکامی این تیم تاکنون دانست و گفت: ما هیچ برنامه ای نداشتیم. این که آدم ها به تیم بیایند و بروند، کفاف کار را نمی دهد. باید حضورمان در مسابقات با برنامه باشد.

او تاکید کرد: ما هنوز در 40 سال پیش گیر کرده ایم. برای صعود به المپیک باید به اتفاقات فوتبال و اما و اگرها فکر کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 12 آبان 1398 شناسه مطلب: 547

به "طباطبایی: سه ماه به المپیک مانده و نمی دانیم کجاییم، زمان تغییر مربی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی: سه ماه به المپیک مانده و نمی دانیم کجاییم، زمان تغییر مربی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید