سرمربی تیم کشتی فرنگی امید استعفا کرد

به گزارش دیار سلمان، جمشید خیرآبادی سرمربی تیم کشتی فرنگی امید ایران و یکی از مربیان پیشین تیم ملی بزرگسالان که سابقه همکاری با محمد بنا را نیز در المپیک 2012 لندن داشت، با انتشار متنی از سمت خود استعفا کرد.

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید استعفا کرد

متن استعفای جمشید خیرآبادی به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا دبیر

ریاست محترم فدراسیون کشتی

با سلام و احترام؛

در ابتدا لازم می دانم از اعتماد جنابعالی نسبت به اینجانب قدردانی نمایم و اعتقاد پایدار دارم که فرصت خدمت به ورزش پرافتخار کشتی فرصت خدمت به فرهنگی عزت مند است.

همانطور که جنابعالی مستحضرید در راستای خدمت به کشتی علی رغم آنکه مشغول توسعه ورزش اول کشور و خدمت به کشتی زادگاهم هستم ولی با جدیت امور کشتی گیران تیم ملی امید را نیز دنبال می کردم تا جایی که خوشبختانه هم اکنون در هر وزن چند کشتی گیر آماده و با انگیزه حضور دارند که از شانس های اصلی کسب مدال در رقابت های جهانی هستند و در مجموع وضعیت تیمی آنقدر خوب است که رسیدن به سکوی جهانی امیدها قابل دسترس خواهد بود.

علی ای حال با وجود مطلوب بودن وضعیت فنی تیم ملی زیر 23 سال (امید) از آنجا که هرگز دوست نداشته و ندارم بخاطر منیت ها کوچکترین آسیبی به عشق همیشگی ام کشتی برسد و از سوی دیگر همدلی را اصل انکارناپذیر موفقیت در کار فنی می دانم، ضمن استعفا از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید، برای کشتی ایران و جنابعالی بهترین ها را آرزومندم.

در سرانجام از ملت شریف ایران، تمامی بزرگان، پیشکسوتان و جامعه کشتی که از گذشته تا امروز همواره مورد حمایت و لطف آنها بودم تشکر و قدردانی می کنم، باشد که بتوانم در زادگاه خود کردستان عزیز بیش از گذشته به کشتی ایران خدمت نمایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 509

به "سرمربی تیم کشتی فرنگی امید استعفا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم کشتی فرنگی امید استعفا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید