خلاصه بازی استقلال 1 ، 0 طرفدار؛ گلزنی بازیکن تازه آبی ها

به گزارش دیار سلمان، استقلال از ساعت 18 امروز (چهارشنبه) در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، در استادیوم آزادی میزبان طرفدار بود که این بازی به فزونی یک بر صفر استقلال انجامید. جعفر سلمانی در دقیقه 60 تک گل آبی پوشان را در این ملاقات به ثمر رساند.

خلاصه بازی استقلال 1 ، 0 طرفدار؛ گلزنی بازیکن تازه آبی ها

استقلال در گام نخست از سد تیمی عبور کرد که رضا عنایتی، مهاجم پیشین خود را روی نیمکت آن می دید و مرتضی آقاخان و محمد قاضی، دو آبی پوش سابق در این تیم توپ می زدند. شاگردان مجیدی در نیمه دوم عملکردی هجومی ارائه کردند و نسبت به نیمه نخست تیمی متحول شده بودند.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، آرش رضاوند (5+90 سعید مهری)، زبیر نیک نفس (46 - مهدی مهدی پور)، وریا غفوری، جعفر سلمانی، سبحان خاقانی (57 - امیرعلی صادقی)، امیرحسین حسین زاده و ارسلان مطهری (78 - امیرارسلان مطهری).

ترکیب طرفدار

مسلم حق شناس، دانیال کردستانی (58 - ابوالفضل عکاشه)، حسین صادقی (68 - محمد جواد محمدی)، محمد قاضی (65 - مرتضی آقاخان)، پیمان میری، تعیین عباسیان، نیما انتظاری، محسن طرحانی، محمد ستاری، محمد حسینی و مهدی عبدی.

داور: کوپال ناظمی

نیمه اول

دقیقه 2: امیرحسین حسین زاده بازیکن تیم استقلال فرصت خوبی برای گلزنی داشت که مدافع طرفدار مانع از ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه 6: جعفر سلمانی ضربه ای را روانه دروازه طرفدار کرد که حق شناس پیروز شد توپ را مهار کند.

دقیقه 15: نیما انتظاری شوتی را روانه دروازه استقلال کرد که سیدحسین حسینی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 40: یک ضربه ایستگاهی برای استقلال به دست آمد که ارسال امیرحسین حسین زاده می توانست موقعیت خطرناکی روی دروازه طرفدار ایجاد کند، اما ضربه ارسلان مطهری راهی به دروازه نداشت.

نیمه دوم

دقیقه 54: امیرارسلان مطهری پس از عبور از حق شناس، در محوطه جریمه متوقف شد که کوپال ناظمی، اعتقاد به خطای پنالتی داشت و به حق شناس هم اخطار داد. وریا غفوری پشت توپ ایستاد و آن را به تور دروازه چسباند که داور به علت ورود زودهنگام بازیکنان استقلال به محوطه جریمه، حکم به تکرار ضربه داد. غفوری مجدداً پشت توپ نهاده شد که ضربه او این بار با واکنش مسلم حق شناس مهار شد.

دقیقه 60: آرش رضاوند پشت محوطه جریمه، توپ را به جعفر سلمانی که شوت سلمانی تبدیل به گل استقلال شد.

دقیقه 61: سلمانی در محوطه جریمه طرفدار صاحب توپ شد و پاس رو به بیرون او به امیرعلی صادقی رسید که شوت این بازیکن، پس از برخورد به مدافع طرفدار به کرنر رفت.

دقیقه 65: شوت از روز حسین زاده از پشت محوطه جریمه طرفدار، با واکنش دیدنی حق شناس راهی کرنر شد.

دقیقه 67: صالح مصطفوی به علت اعتراض به داور، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 68: تعیین عباسیان در سمت چپ، پشت ضربه آزاد طرفدار ایستاد و تصمیم گرفت توپ را مستقیماً به سمت دروازه استقلال شلیک کند که حسین حسینی، این توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 81: ارسال مهدی پور از سمت راست، در سمت چپ محوطه جریمه طرفدار به سلمانی رسید که ضربه این بازیکن به وسیله حق شناس به کرنر رفت.

دقیقه 4+90: ابوالفضل عکاشه در شرایط تک به تک با دروازه بان استقلال، فرصت بسیار خوبی داشت و پس از عبور از حسینی، می توانست گل نخست طرفدار در لیگ برتر را به ثمر برساند. تعلل بیش از حد عکاشه اما باعث شد این فرصت گرانبها از دست برود.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1957

به "خلاصه بازی استقلال 1 ، 0 طرفدار؛ گلزنی بازیکن تازه آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی استقلال 1 ، 0 طرفدار؛ گلزنی بازیکن تازه آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید