جانملکی: همه ما بابت تساوی برابر استقلال ناراحت بودیم، دلیلی نداشت که بابت داد زدن حقیقی ناراحت شوم

به گزارش دیار سلمان، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر با یادآوری اینکه در ملاقات برابر استقلال موقعیت های گلزنی خوبی داشته اند، مدعی شد تساوی در این بازی برای شاگردان الهامی راضی کننده نبوده است.

جانملکی: همه ما بابت تساوی برابر استقلال ناراحت بودیم، دلیلی نداشت که بابت داد زدن حقیقی ناراحت شوم

امیرمهدی جانملکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی تیمش برابر استقلال در استادیوم آزادی گفت: ما در مجموع برابر تیم خوب استقلال نمایش قابل قبولی داشتیم و بعد از بازی هم همه ناراحت بودیم که چرا سه امتیاز را نگرفتیم. ما در بازی با پرسپولیس هم مستحق باخت نبودیم و با این فوتبالی که انجام می دهیم شایسته گرفتن امتیازهای بیشتری هستیم.

وی با اشاره به حضور طرفداران در استادیوم آزادی پس از حدود دو سال یادآور شد: این یک اتفاق بسیار خوب بود و از همه مهمتر این بود که طرفداران یک بازی فوق العاده زیبا را دیدند. البته برای حضور طرفداران در استادیوم دیر اطلاع رسانی شد، در غیر این صورت طرفداران نساجی هم می توانستند با تعداد بیشتری در استادیوم حاضر شوند.

جانملکی در خصوص صحنه ای که استقلالی ها اعتقاد به پنالتی داشتند، توضیح داد: در این مورد بعد از بازی هم از من سؤال شد که گفتم چیزی یادم نمی آید، ولی باید بگویم توپی به دست من نخورد و در آن صحنه ظاهراً توپ با منصوری برخورد نموده بود و داور هم تشخیص داد که اتفاقی رخ نداده است.

وی راجع به یک صحنه که علیرضا حقیقی سرش داد زد، خاطر نشان کرد: این چیزها در فوتبال پیش می آید و جو بازی ممکن است باعث رقم خوردن چنین صحنه هایی گردد. به هر حال حقیقی بزرگ تر تیم و یک بازیکن باتجربه است و حق دارد که اگر صحنه ای را می بیند برای تذکر داد بزند یا واکنش نشان بدهد. در آن صحنه دلیلی نداشت که من بخواهم جواب حقیقی را داده یا واکنشی نشان بدهم. احترام به بزرگ تر واجب است.

مدافع تیم فوتبال نساجی در سرانجام گفت: باید از زحمات ساکت الهامی تشکر کنم و از او سپاسگزارم که به من اعتماد کرد. امیدوارم جواب اعتماد کادر فنی نساجی را بدهم و خیلی بهتر از این برای تیمم بازی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2011

به "جانملکی: همه ما بابت تساوی برابر استقلال ناراحت بودیم، دلیلی نداشت که بابت داد زدن حقیقی ناراحت شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانملکی: همه ما بابت تساوی برابر استقلال ناراحت بودیم، دلیلی نداشت که بابت داد زدن حقیقی ناراحت شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید