ازدحام خریداران مسکن مهر در شرکت عمران پردیس، هزینه نقل و انتقال مسکن مهر پردیس به 25 میلیون رسید

به گزارش دیار سلمان، اعلام خبر افزایش هزینه نقل و انتقال واحد های مسکن مهر پردیس به دلیل جلوگیری از ورود سوداگران به بازار مسکن این شهر منجر به ازدحام مردم در شرکت عمران شهر جدید پردیس شد.

ازدحام خریداران مسکن مهر در شرکت عمران پردیس، هزینه نقل و انتقال مسکن مهر پردیس به 25 میلیون رسید

جهت دریافت خدمات آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اقتصادی دیار سلمان، پس از اعلام خبر دریافت 25 درصد یارانه دولتی 100 میلیونی دولت به مسکن مهر به عنوان هزینه نقل و انتقال از خریداران مسکن مهر در پردیس، شماری از خریداران واحد های مسکونی در ساختمان شرکت عمران شهر جدید پردیس برای انجام نقل و انتقال پیش از تاریخ اعلام شده به شرکت عمران مراجعه کردند که باعث ازدحام مردم در شرایط کرونایی در این شرکت شد.

*علت افزایش هزینه نقل و انتقال جلوگیری از سوداگری است

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، در شرح جزئیات مصوبه جدید این شرکت، گفت: این افزایش قیمت به هیچ وجه متقاضیان و مالکان اول مسکن مهر و همچنین افرادی که قبل از تاریخ این نقل و انتقال انجام داده اند را شامل نمی گردد.

پیش از این سید مهدی راهنمایی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، در بیان علت افزایش هزینه نقل و انتقال، گفته بود: شرکت عمران شهر جدید پردیس در جهت تکمیل سریع واحد های مسکونی و جلوگیری از بحث بورس بازی و سرمایه گذاری افراد سودجو در مسکن مهراین شهر بر اساس مصوبه جدید از اول خرداد ماه نسبت به دریافت هزینه 25 میلیون تومانی (25 درصد از یارانه 100 میلیون تومانی دولتی) به منظور نقل و انتقال واحد های مسکونی اقدام خواهد نمود.

راهنمایی، ضمن اشاره با اینکه افزایش قیمت هزینه نقل و انتقال تاثیری بر قیمت عرصه ندارد، اضافه نمود: منابع اقتصادی ناشی از محل افزایش قیمت هزینه نقل و انتقال صرف تکمیل واحد های مسکن مهر باقی مانده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1060

به "ازدحام خریداران مسکن مهر در شرکت عمران پردیس، هزینه نقل و انتقال مسکن مهر پردیس به 25 میلیون رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدحام خریداران مسکن مهر در شرکت عمران پردیس، هزینه نقل و انتقال مسکن مهر پردیس به 25 میلیون رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید