4 مورد ابتلا به ویروس کرونا در چین در روز گذشته

به گزارش دیار سلمان، چین چهار مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور را در روز گذشته تایید کرد.

4 مورد ابتلا به ویروس کرونا در چین در روز گذشته

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل دیار سلمان به نقل از رویترز، مقامات بهداشتی کشور چین اعلام کردند که 4 مورد ابتلا به ویروس کرونا در روز گذشته (آدینه) در این کشور مورد تایید قرار گرفته اند. این رقم از آن جهت یک رکورد برای پکن به شمار می رود که روز قبل از آن (پنجشنبه) هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور گزارش نشده بود.

به گزارش کمیسیون بهداشت ملی چین تمام موارد ابتلا از خارج از کشور وارد چین شده اند.

کمیسیون بهداشت چین همچنین 4 مورد بدون نشانه به ویروس کرونا را تایید کرد که این آمار در مقایسه با روز گذشته که 5 نفر اعلام شده بود یک مورد کاهش را نشان می دهد.

با توجه به اینکه هیچ مورد مرگ و میری مربوط به روز آدینه گزارش نشده تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در چین همچنان رقم 4634 مورد اعلام می گردد.

موضوع کرونا درحالی در صدر اخبار رسانه های دنیا قرار گرفته است که باعث تشدید تنش میان دو کشور آمریکا و چین نیز شده است و مقامات این دو کشور از این موضوع برای حمله به یکدیگر استفاده می نمایند.

روز گذشته رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر پکن را به پنهان کاری درخصوص ویروس کرونا متهم کرد و گفت: چین شیوع ویروس کرونا را پنهان کرد و باعث پاندمی دنیای شد.

وی در ادامه گفت شمار زیادی به دلیل نحوه برخورد چین با بیماری عالمگیر کرونا جان خود را از دست دادند و ضررهای هنگفت مالی به دنیا تحمیل شد.

ترامپ در مورد تعامل ایالات متحده با سازمان بهداشت دنیای نیز گفت: تصمیم گرفتیم ارتباط خود با سازمان بهداشت دنیای را انتها دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1139

به "4 مورد ابتلا به ویروس کرونا در چین در روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مورد ابتلا به ویروس کرونا در چین در روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید