14 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد و نوآوری فعالیت می نمایند

به گزارش دیار سلمان، واحد علوم و تحقیقات به سمت مسأله محور کردن پژوهش و فناوری پیش می رود.

14 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد و نوآوری فعالیت می نمایند

به گزارش دیار سلمان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی رضا مسعودی، سرپرست واحد علوم و تحقیقات در مراسم افتتاح مرکز رشد و نوآوری گفت: این واحد دانشگاهی با پتانسیلی از اعضای هیأت علمی و دانشجویان توانمند، اراده جدی برای حرکت به سمت مسأله محور کردن پژوهش و فناوری دارد.

وی با اشاره به مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات، گفت: 114 جایگاه در فضای کار اشتراکی در این مرکز تعبیه شده که خوشبختانه در طی چند هفته اخیر 94 جایگاه آن تکمیل شده است. همچنین 14 شرکت دانش بنیان در این مرکز مستقر شده که در آینده گسترش خواهند یافت.

سرپرست واحد علوم و تحقیقات افزود: مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات در حال مذاکره با 4 شتاب دهنده برای استقرار در مرکز است تا زنجیره نوآوری در این مرکز تکمیل گردد. همچنین در حوزه های بایوتکنولوژی کشاورزی، هوافضا و ... مذاکراتی انجام شده تا شرکت های دانش بنیان مشترک با واحد علوم و تحقیقات در این حوزه شکل بگیرند.

مسعودی با بیان اینکه واحد علوم و تحقیقات دارای 250 هکتار فضای فیزیکی است، اعلام نمود: این واحد با پتانسیلی از اعضای هیأت علمی توانمند و دانشجویان، اراده جدی برای حرکت به سمت مسأله محور کردن پژوهش و فناوری دارد.

سرپرست واحد علوم و تحقیقات در انتها ابراز امیدواری کرد با پیشرفت های لازم در حوزه پژوهش و فناوری، فعالیت های فناورانه و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 681

به "14 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد و نوآوری فعالیت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد و نوآوری فعالیت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید