گل محمدی: حمایت طرفداران نبود، پیروز نمی شدیم

به گزارش دیار سلمان، سرمربی پدیده مشهد گفت: اگر موفق شدیم مقابل سایپا در نیمه دوم خوب کار کنیم، به خاطر حضور طرفداران بود.

گل محمدی: حمایت طرفداران نبود، پیروز نمی شدیم

به گزارش دیار سلمان، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر سایپا گفت: برد امروز، یک عیدی خوب برای مردم مشهد و طرفداران بود. سه امتیاز را به طرفداران تقدیم می کنیم. اگر موفق شدیم در نیمه دوم خوب کار کنیم، به خاطر حضور طرفداران بود. امیدوارم به این روند ادامه دهیم و حمایت ها بیشتر از قبل باشد. بازی جانداری را از دو تیم شاهد بودیم و در نیمه نخست توپ زیادی لو دادیم. حریف هم از سرعت مهاجم هایش استفاده کرد. در کل، بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم اما در نیمه دوم حرکات بهتری انجام دادیم و از فضاها استفاده کردیم و به گل رسیدیم.

سرمربی پدیده اضافه نمود: سایپا تیم خوب و با برنامه ای بود؛ به دایی تبریک می گویم. به بازیکنانم نیز خسته نباشید می گویم و امیدوارم این روند را ادامه دار باشد.

گل محمدی در خصوص داوری مسابقه اظهار کرد: سیدعلی یکی از داوران خوب ایران است و امروز هم توانست یکی دیگر از قضاوت های خوبش را به نمایش بگذارد.

گل محمدی همچنین اضافه نمود: تیمی می تواند تا سرانجام فصل موفق باشد که از تک موقعیت ها استفاده کند و با صبر و حوصله کار کند. از موقعیت به دست آمده خوب استفاده کردیم، آنچه در این بازی اهمیت داشت، اراده و خواست بازیکنانم برای بردن بود. بازیکنانم ناامید نبودند و تا آخرین لحظه برای بردن جنگیدند که این ارزشمند بود. در نیمه نخست بازی سنگین بود و استفاده از فضاها سخت بود، مهربان بازیکنی ست که احتیاج به فضا دارد. در نیمه دوم خوب کار کرد اما به خوبی پاس به او داده نشد.

وی در خصوص زمین تمرینی پدیده گفت: در این خصوص قول هایی از سوی مسئولان داده شد اما متاسفانه برای زمین تمرین مسائل زیادی داریم. یک جلسه در هفته آستان قدس اجازه داده تمرین کنیم اما مشکل زمین تمرینی داریم و امیدواریم بتوانیم با حل این مشکل پیش برویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 فروردین 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 159

به "گل محمدی: حمایت طرفداران نبود، پیروز نمی شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: حمایت طرفداران نبود، پیروز نمی شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید