گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسام آبادی: از مردم می خواهم ما را دعا نمایند تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم

به گزارش دیار سلمان، حسام آبادی، ملی پوش گلبال بانوان گفت: سعی می کنیم بهترین عملکرد خود را در مسابقات پاراآسیایی به نمایش بگذاریم و از مردم کشورم هم می خواهم دعاگوی ما در این راه باشند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسام آبادی: از مردم می خواهم ما را دعا نمایند تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با ارزانترین تورهای بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مریم حسام آبادی در حاشیه مراسم اهتزاز پرچم ایران در دهکده مسابقات پاراآسیایی گفت: دو روز است که به جاکارتا رسیدیم و شرایط خوبی داریم. تنها گرمای هوا کمی اذیت می نماید که آن هم وقتی درگیر مسابقات شویم، دیگر به چشم نمی آید. البته شرایط در محل اسکان و رستوران دهکده مناسب است.

وی ادامه داد: از آنجا که یکی از اردوهای خود را در تابستان در شهر گرگان برگزار کردیم، به هوای شرجی اینجا کمی عادت داریم.

حسام آبادی با بیان اینکه اولین بار است به همراه تیم ملی در آوردگاه پاراآسیایی حضور می یابد گفت: روز آدینه 13 و شنبه 14 مهر، قرار است دو جلسه تمرینی داشته باشیم و رقابت های ما از روز یکشنبه شروع می گردد.

وی در خاتمه گفت: طی سه ماه اخیر به صورت متناوب در اردوهای تمرینی حضور یافتیم و قول می دهیم با دعای خیر مردم، بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را در جاکارتا به دست آوریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 796

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسام آبادی: از مردم می خواهم ما را دعا نمایند تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسام آبادی: از مردم می خواهم ما را دعا نمایند تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید