چشم انداز رونق گردشگری سلامت با برقراری پرواز کیش - عمان

به گزارش دیار سلمان، به گفته علی اصغر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پرواز کیش -عمان در آینده نزدیک به وسیله خط هوایی کیش ایر برقرار می گردد و برقراری این پرواز راهی برای رونق گردشگری سلامت در این جزیره است.

چشم انداز رونق گردشگری سلامت با برقراری پرواز کیش - عمان

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان لحظه آخری تورنتو هستید و میخواهید از زیباترین شهر کانادا دیدن کنید با ما همراه شوید.

علی اصغر مونسان در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با اعلام این که در در شرایط کنونی بیمارانی از عمان در بیمارستان کیش پذیرش می شوند اضافه نمود:

با برقراری این پرواز می توان شاهد رونق توریسم درمانی بود. برقراری خط پروازی بین جزیره کیش و عمان و ورود گردشگران خارجی به کشور فرصت مناسبی برای تبلیغ فعالیت ها و امکانات درمانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش است.گردشگری سلامت یکی از شاخه های درآمدزای گردشگری است که کشور ما نیز به دلیل قرار دریافت در موقعیت خاص جغرافیایی، زمینه استفاده از این ظرفیت را دارد. کشورهای همسایه به خصوص به دلیل شرایط خاص منطقه که در آتش جنگ می سوزد، بسیاری از افراد به منظور مداوا از معالجات سطحی گرفته تا جراحی های مختلف، به ایران می آیند. به همین دلیل احتیاج به فراهم کردن زیرساخت های مربوط به این مساله نیز بیش از پیش احساس می گردد. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز توجه به گردشگری سلامت و توریسم درمانی و افزایش کیفی خدمات بیمارستانی را از طرح های مهم توسعه خدمات درمانی کیش دانست و گفت:آنچه در بخش تجهیزات و زیرساخت ها مورد احتیاج بود انجام داده ایم اما باقی کارها با کادر بیمارستان است که باید در این زمینه بیشتر کوشش گردد.مونسان افزود:تجهیزات، دستگاه هایی بی جان هستند و آنچه به این دستگاه ها جان می دهد کوشش و زحمت پزشکان و پرستاران متخصص است که این مجموعه در کنار هم همان ارائه خدمات با کیفیت است.مونسان توضیح داد اگر تجهیزات تامین گردد ولی در بخش نرم افزاری و نیروی انسانی پیشرفت نداشته باشیم، ارائه خدمات با کیفیت اتفاق نخواهد افتاد. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه در بخش نیروی انسانی باید کیفیت بیمارستان بیش از پیش افزایش پیدا کند، اظهار امیدواری کرد:زحمت زیادی برای تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد کشیده شده است که امیدواریم با کوشش مدیریت، بیمارستان کیش به نقطه ای برسد که در داخل کشور سرآمد باشدمونسان با اشاره به اینکه نمی توان بیمارستان کیش را با بیمارستان های داخل کشور مقایسه کرد، گفت:محیط این جزیره کوچک است و کوچک ترین خطای پزشکی، برجسته می گردد. بعضی دوستان نیز غیرکارشناسانه وارد حدس ها می شوند، کوشش ما این است که بیمارستانی سرآمد و پایلوت در کشور داشته باشیموی در مورد گردشگری سلامت و توریسم درمانی در این جزیره اضافه نمود:یکی از موضوعات مورد توجه، موضوع توریسم درمانی است که همچنان پیگیر آن هستیم و امیدواریم در فضای جدید پساتحریم اثرات آن را در این حوزه ببینیممنبع: دنیای اقتصادمنبع: کجارو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 795

به "چشم انداز رونق گردشگری سلامت با برقراری پرواز کیش - عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم انداز رونق گردشگری سلامت با برقراری پرواز کیش - عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید