شرایط عجیب والیبال ایران پیش از بازی با ایتالیا

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران: تیم ملی والیبال ایران امروز و از ساعت 15.10 به مصاف ایتالیا می رود تا چهارمین بازی اش در مرحله گروهی بازی های المپیک را برگزار کند. این ملاقات برای تیم ملی ایران اهمیت زیادی دارد، به طوری که پیروزی در آن صعود ایران را قطعی و شکست در این بازی، کار را به، اما و اگر می کشاند.

شرایط عجیب والیبال ایران پیش از بازی با ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، شاگردان ولادیمیر آلکنو، اما امروز در مقایسه با روز گذشته در جدول رده بندی یک پله هم سقوط نموده اند؛ پیروزی کانادا برابر ونزوئلا، این تیم را فعلا در رده دوم جدول رده بندی قرار داد و ایران را از رده سوم به رده چهارم راند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که امروز لهستان هم پیروز شد در سه ست پیاپی ژاپن را شکست دهد، ولی حتی این شکست هم باعث نشد ژاپنی ها در جدول رده بندی پایین تر از ایران قرار بگیرند؛ ژاپن در شرایطی دومین شکستش در این بازی ها را تجربه کرد که به علت ست شماری بهتر در مقایسه با ایران، در رده سوم قرار گرفته و ایران در رده چهارم حضور دارد.

البته که ایران و ایتالیا فعلا در مقایسه با رقبا یک بازی کمتر دارند، ولی بعید است ایران امروز کار چندان راحتی برابر ایتالیا داشته باشد به ویژه اینکه ایتالیا شرایط مناسبی در جدول رده بندی ندارد و فعلا پنجم است. از هر گروه 6 تیمی، 4 تیم به دور بعدی صعود می نمایند.

تیم ملی والیبال ایران شکست ناباورانه ای برابر کانادا داشت و کارش سخت شد، ولی اگر در دو بازی بعدی، یعنی ایتالیا و ژاپن یکی را برنده گردد، به مرحله بعدی المپیک صعود می نماید. ایران بعد از بازی امروز برابر ایتالیا، در آخرین بازی مرحله گروهی باید به مصاف ژاپن برود. اگر ملی پوشان ایرانی امروز برنده شوند که خیالشان راحت است، ولی در غیر این صورت باید هر طور شده در بازی آخر از سد ژاپن، میزبان المپیک عبور نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1849

به "شرایط عجیب والیبال ایران پیش از بازی با ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب والیبال ایران پیش از بازی با ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید