همچنان منتظر عملیات تلافی جویانه ایران هستیم

به گزارش دیار سلمان، فرمانده سنتکام از پابرجا بودن تهدید اقدام های تلافی جویانه ایران با وجود حمله موشکی به پایگاه عین السد خبر داد.

همچنان منتظر عملیات تلافی جویانه ایران هستیم

به گزارش گروه بین الملل دیار سلمان، فرمانده نیرو های سنتکام (ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه) حین دیدار از یک ناوهواپیمابر آمریکا در دریای عرب، به پابرجا بودن امکان اقدام های تلافی جویانه ایران پس از حمله موشکی به پایگاه عین الاسد اشاره کرد.

به نوشته وبگاه استرایپس ژنرال کنث فرانک مک کنزی فرمانده نیرو های سنتکام طی سخنرانی در جمع نیرو های آمریکایی در ناو هواپیمابر یو اس اس ترومن که در شمال دریای عرب مستقر است، گفت که آمریکا همچنان منتظر عملیات تلافی جویانه ایران است.

ژنرال مک کنزی در این سخنرانی مدعی شد که ایران بعد از حمله به عین الاسد، فعالیت نیرو های موشکی خود را محدود ساخته و همچنین یگان های پدافند هوایی خود را به حالت معمول درآورده است.

مک کنزی گفت که نیرو های دریایی ایران در خلیج فارس نیز در هفته های اخیر فعالیت های نسبتا عادی داشتند.

مک کنزی مدعی شد: فکر می کنم که ایران اراده ما را مشاهده کرد و دید که به نفع منافع خود اقدام خواهیم کرد.

دو مقام آمریکایی نیز روز جمعه به شبکه خبری سی ان ان گفته اند شمار نظامیان آمریکایی که بر اثر حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد دچار ضربه مغزی شده اند به 64 نفر افزایش یافته است.

پیش از این مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفته بود جراحت های نظامیان این کشور به دلیل حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد در عراق رو به افزایش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 887

به "همچنان منتظر عملیات تلافی جویانه ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همچنان منتظر عملیات تلافی جویانه ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید